Recruits


Men's 2024 Recruits

Name Class State Previous School Club Pos Div College Fix
Deion James 2024 AZ Brophy Prep SoCal Bulls/Team 18/AZ Starz FO D1 Hofstra
Dane Sorensen 2024 NJ Bridgewater-Raritan 2Knights FO D1 NJIT
Aidan Villano 2024 NJ Hillsborough 2Knights A D1 NJIT
Will Danowski 2024 NY Stony Brook LI Rush A D2 Pace
Vinny D'Aloisio 2024 NJ Bridgewater-Raritan 2Knights M D2 Felician
Sam Stewart 2024 GA West Forsyth WC Starz/Wasatch D D2 Limestone
Chase McCarthy 2024 NY St Anthonys LI Legacy G D2 Tampa
Anthony Pieroni 2024 NJ Somerville 2Knights G D3 DeSales
Trent Delventhal 2024 OH Rocky River Resolute D D3 Colorado College
Ronan Scott 2024 NJ Bridgewater-Raritan 2Knights D D3 Norwich
Andrew Kavanagh 2024 NJ Bridgewater-Raritan 2Knights M D3 McDaniel
Colin Matier 2024 OH Padua Franciscan Resolute M D3 Mount Union
Weston Holtby 2024 UT Olympus Wasatch FO D3 Southern Virginia
Jaycen Cox 2024 UT Bingham Wasatch FO D3 Transylvania
Evan Dupras 2024 NJ Somerville 2Knights A D3 Kean
Connor Sanford 2024 NJ Immaculata 2Knights A D3 Stevens
Ayden Kennedy 2024 NC Methodist Red Devil A Club Appalachian State
Ben Papendick 2024 NJ Kinnelon Jersey Thunder A Club Liberty
Alex Hayden 2024 IL Concordia-Wisconsin D Club Northern Michigan Club
Colbey Alsop 2024 OR Westminster (UT) D Club Northwest Nazarene
Ethan Zack 2024 OR Averett Team 18 LSM Club Northwest Nazarene
Landyn Lubick 2024 MT Borah/Capital Last Chance D Club Northwest Nazarene
London Talbott 2024 OR Central Catholic M Club Northwest Nazarene
Isaac Gish 2024 OR Tigard M Club Northwest Nazarene
Andrew Bohner 2024 ID Eagle M Club Northwest Nazarene
Vinny Smart 2024 WA Richland A Club Northwest Nazarene
Kieran Reinsch 2024 FL West Florida Stingrays A Club Northwest Nazarene
Preston McCarthy 2024 CA Fallbrook A Club Northwest Nazarene
Kobe Kahne 2024 WA Enumclaw Maniax A Club Northwest Nazarene
Max Skousen 2024 UT Northridge Wasatch A Club Utah Tech
Cole Juber 2024 UT Ridgeline Wasatch M Club Utah Tech
Boston Edson 2024 UT Riverton Wasatch G Club Utah Tech
CJ Campbell 2024 UT Northridge Wasatch D Club Utah Tech
Drew Tanner 2024 UT Alta Wasatch D Club Utah Valley
Owen Bunten 2024 MA Army West Point 3D A D1 High Point
Jack Savarese 2024 CT Stevens 3D A D1 Fairfield
Jared Segal 2024 CA Sonoma State D D2 Newberry
Jimmy Burns 2024 FL Stony Brook ProStart M Club Florida Atlantic
Dominic Ciaccio 2024 NY Stony Brook LI Igloo M Club Coastal Carolina
Jackson Farris 2024 NC Queens Team 91 LSM Club Oklahoma
Billy Roberts 2024 TX Colorado College LSM Club TCU
Takari Johnson 2024 MN Maryville MN Chill D NAIA Life University
Kaelan Ferris 2024 VA McLean TRUE LSM D3 Hampden-Sydney
Greyson Vorgang 2024 NY Denver Albany Power/MadLax A D1 Rutgers
Brett Callahan 2024 MD Bucknell Roughriders M D1 Bryant
Andrew Greenspan 2024 NY Notre Dame PrimeTime FO D1 Virginia
Mark Durling 2024 MD Harford FO D1 Fairfield
Jack Mulligan 2024 MD Harford PLC A D2 Lenoir-Rhyne
Jack Walter 2024 MD Harford Roughriders M D2 Lenoir-Rhyne
Kanell Ward 2024 MD Harford TRUE M D2 Wilmington (DE)
Ayden Snow 2024 CO Detroit Mercy UNRL/Blue Label M D2 Newberry
Andrew Marks 2024 NC Massachusetts-Lowell Team Carolina M D2 Newberry
Ace Nichols 2024 UT Lindenwood SL Summit A D2 Newberry
Luke Rios 2024 CO Marquette Denver Elite FO D3 Grove City
Malakhi Berry 2024 MN Hopkins/St Louis Park Twin Cities D D1 Detroit Mercy
Danny Diel 2024 NY Jamesville-DeWitt Orange Crush D D3 Clarkson
Brandon Hare 2024 MD John Carroll Rage M D3 Hood
Jaelin Benson 2024 NJ Eastern Regional SJ Shamrocks FO D2 Holy Family
Logan Foust 2024 MD Mount Hebron Team MD A JUCO Howard (MD)
Michael Lawler 2024 MA Wilmington Laxachusetts M D2 Franklin Pierce
Sam Wien 2024 MA Duxbury Laxachusetts M D3 Wesleyan
Chase Black 2024 DE Queens 302/Rising Suns M Club Coastal Carolina
Cal Peterson 2024 MA Belmont Hill Laxachusetts M Club Indiana
James Mullowney 2024 MA Belmont Hill Laxachusetts G Club Boston College
Charlie Hartwell 2024 MA Scituate Laxachusetts M Club Boston College
Colton Downing 2024 MA Scituate Laxachusetts D D1 Colgate
Zack Adams 2024 MA Plymouth South Laxachusetts D Club South Carolina
Tyler Quinn 2024 MA Thayer Academy Laxachusetts D Club Tennessee
Coen Nystrom 2024 MI Birmingham United Dominate D D3 Elmhurst
Jacob Brey 2024 MI Anchor Bay M NAIA Lawrence Tech
Wesley Scurci 2024 PA Lindenwood TRUE A D1 Penn State
Liam Pearsall 2024 CT Pomfret School LI Express M D3 Merchant Marine
Koleton Marquis 2024 QC Johns Hopkins Haudenosaunee/O2/Northmen A D1 Albany
Ethan Urbanski 2024 ON Keystone Edge LSM D2 Wheeling
Brian Mack 2024 NY Siena Tenacious Turtles D D1 Rutgers
Steven Pepe 2024 NJ NJIT Team 91 M D1 Bucknell
Colin Thornton 2024 MA Pfeiffer Coyotes M D2 Thomas More
Micah Finotti 2024 SC Birmingham Southern M D2 Lander
Trevor Batastini 2024 TX St Johns (NY) StickStar M D2 Lander
Zane Dalpe 2024 ON Howard (MD) Kitchner-Waterloo A D2 Lander
Breton Crewe 2024 GA Anderson (SC) FO D2 Lander
Collen Ferrell 2024 OH Lake Erie D D2 Lander
Robert Campbell 2024 FL Webber International A D3 Pfeiffer
Porter Wells 2024 UT Southern Virginia UT Summit A Club Utah Valley
Dylan Bryson 2024 NC Pfeiffer Ohana/Red Devils/UNRL M Club UNC-Wilmington
Alan Miller 2024 NY Queens UNRL/Harvest/Rebels/3D D Club UNC-Wilmington
Ian Dempsey 2024 GA Muhlenberg Thunder LB3 D Club Alabama
Evan Long 2024 OH Canton Central Catholic M D3 La Roche
Austin Simon 2024 MD Cristo Rey Jesuit G D3 La Roche
Cameron Steritt 2024 ON Hill Academy Brampton G D1 Providence
Bryden Pitt 2024 ON Everest Academy D D1 Canisius
Jaylen Harrison 2024 SC TL Hanna D D2 Lander
Mason Williams 2024 SK Other Mustangs M D2 Lander
Braeden Clay 2024 SC Socastee LSM D2 Lander
Myles Guthrie 2024 FL Lake Mary A D2 Lander
Liam Vollans 2024 ON Christchurch TRUE A D2 Newberry
Scott Williams 2024 BC Other Team BC/Delta A D2 Newberry
Trey Weinstein 2024 ON Other Highlanders A D2 Newberry
Colin Chapman 2024 PA Dallastown Team Lax FO D2 Newberry
Matthew Magee 2024 MD Northern Calvert D D2 Newberry
Rylan Hackett 2024 SC Socastee D D2 Newberry
Jonathon Howard 2024 MA Wahconah NE Oaks M D2 Newberry
Maxwell Johnson 2024 SC Legion Collegiate Academy M D2 Newberry
Trey Harris 2024 GA Harrison SweetLax M D2 Coker
Isaac Karlin 2024 VT Colchester NE Oaks M D2 Westminster (UT)
Quinn Dousevicz 2024 VT Colchester LSM D2 St Michaels
Sam Hambsch 2024 VT Woodstock Union LSM D3 St John Fisher
Orion Kadar 2024 VT Other Bullheads LSM D3 St Josephs (ME)
Finn Payne 2024 VT Mt Anthony Union D D3 Clarkson
Nick Gonzalez 2024 IL Loyola Academy Team One D D3 John Carroll
Holden Ranta 2024 ON Hill Academy D D3 RIT
Owen Johnson 2024 IL New Trier Team One G D3 Benedictine (IL)
James Fagley 2024 VT Brattleboro Union NE Oaks M D3 Nichols
Will Anderson 2024 VT South Burlington 802/NE Raiders M D3 Springfield
Calvin Rose 2024 GA Benedictine Military SweetLax M D3 St Vincent
Andrew Nolan 2024 VT Mount Abraham A D3 Plymouth State
Preston Shields 2024 TX Kinkaid Iron Horse A D3 Roanoke
Griffin Piconi 2024 VT Woodstock Union A Club Ohio University Club
Evan Peele 2024 MI Ovid-Elsie Edge A Club Western Michigan
Sam Swain 2024 IL New Trier M Club Grand Valley State
Carter Frost 2024 ON Hill Academy LSM NAIA Keiser
David Tiberi 2024 NJ East Brunswick NJLC D JUCO Mercer County
Philip Santiago 2024 NY Herbert Lehman M JUCO Tompkins-Cortland
Aidan Bodonyi 2024 OH Ohio State Resolute D D1 Delaware
Griffin Turner 2024 CA Hofstra Alcatraz Outlaws M D1 Ohio State
Clyde Bresnahan 2024 GA Denison Thunder LB3 M D1 Stony Brook
Tyler Pruden 2024 KY Lexington Christian Commonwealth Kings M D3 Otterbein
Lawson Cantley 2024 KY Kentucky Country Day Resolute M Club Miami (FL)
Caden Maurer 2024 IL Lockport Township TRUE G JUCO DuPage
John Totaro 2024 CT Denver Next Level/Express FO D1 Virginia
Matthew Caputo 2024 NY Ohio State LI Express A D1 Boston University
Conner Engel 2024 CA Lindenwood Mad Dog A D1 Manhattan
Tommy Drago 2024 NJ Syracuse NXT/BBL LSM D1 Duke
Michael Schafer 2024 PA Manhattan NXT D D1 Hobart
Colby Weishaar 2024 MD UMBC Looneys M D1 Johns Hopkins
Jack Dougherty 2024 NY Stony Brook Express M D1 Richmond
Jackson Hammersley 2024 MA Bellarmine Fighting Clams M D3 Endicott
Joseph Forchelli 2024 NY Providence LI Team 91 M D3 Farmingdale State
Caleb Hammett 2024 MA Massachusetts Laxachusetts FO Club Liberty
McKay Lock 2024 UT Westminster (UT) Wasatch/SL Summit D Club Utah Valley
Gabe King 2024 UT Southern Virginia A Club Utah Valley
Drew Guerrero 2024 OR Adams State A Club Northwest Nazarene
Aidan Krebs 2024 CA Moorpark A Club UC Santa Barbara
George Li 2024 CA Moorpark Ronin A Club UC Santa Barbara
Noam Michael 2024 CA Moorpark G Club UC Berkeley
Daniel Zeug 2024 CA Moorpark D Club San Jose State
Josh Bailey 2024 CA Moorpark Cali Gold D Club Cal Poly SLO
Andy Allegra 2024 CA Moorpark M Club Grand Canyon
Tomer Zur 2024 NY Great Neck North Shore2Shore A D1 High Point
Rainen O'Kurley 2024 BC Claremont School 1 Team BC G D1 Massachusetts-Lowell
Jake Hughes 2024 GA Creekview 3D/Dirty Birds M D2 Alabama-Huntsville
Kevin Connolly 2024 GA Lambert 3D M D2 Anderson (SC)
Lucas Baruaskas 2024 NY Clarke LI Tide M D2 Lincoln Memorial
Jackson Ball 2024 GA North Cobb 3D D D3 LaGrange
Alexander Martelo Reyes 2024 GA Dacula D D3 Oglethorpe
Oscar Cline 2024 NY New Paltz Reign A D3 Wilkes
James Kelly 2024 NY Hicksville Shore2Shore A D3 Cortland
Ryan Rovner 2024 NY Hewlett M D3 Cortland
Patrick O'Doherty 2024 NY Lynbrook South Shore M D3 Cortland
Javier Fuentes 2024 NY Malverne-ER LI Express M D3 Alfred
Ethan Roossien 2024 TX Deerfield Academy 3D/Crabs/Iron Horse M D3 Amherst
Devin Greene 2024 NY Mepham LI Tide M D3 Eastern Connecticut
Josh Nyland 2024 NV Douglas County Avalanche M D3 Marietta
Jake Macri 2024 NY Oyster Bay Shore2Shore M D3 Oneonta
Miles Kim 2024 CA Westminster School 3D/Nation United M D3 Skidmore
Dylan Fusco 2024 NY Hicksville M D3 SUNY Poly
Bo Bensley 2024 MA Trinity-Pawling School 3D M D3 Union
Jake Kelly 2024 NY Bethpage G D3 Western Connecticut
Dublin Seding 2024 FL Dr Phillips TRUE G Club Texas
Owen Tracey 2024 MA Seekonk Buzzards/Mint D D3 Plymouth State
Luke Renaud 2024 NY Massachusetts-Lowell Orange Crush G D1 Bucknell
Luke Fisher 2024 VA Denison VLC A D1 Fairfield
Jack Erb 2024 NY Siena Tenacious Turtles M D1 Georgetown
Drew Wynocker 2024 OH Denver Burning River M D1 Notre Dame
Max Coopman 2024 GA Bellarmine Thunder LB3 D D1 St Johns (NY)
Corey O'Connor 2024 VA High Point VLC D D1 Ohio State
Colin Langton 2024 NY Army West Point LI Express D D1 Stony Brook
Jack Crosby 2024 MI Rutgers Juiced Cherries LSM D1 Stony Brook
Parker Villarin 2024 MA Air Force Laxachusetts LSM D1 Loyola (MD)
Chandler Caster 2024 CA Hofstra UNRL/Flying Pigs FO D1 Marquette
Aidan Vicidomini 2024 NJ Felician NJLC FO D2 Wilmington (DE)
Matthew Torrey 2024 MA Air Force Laxachusetts G D3 Colby
Teagan Alexander 2024 MA Bryant Piatelli G D3 Endicott
Joe Szymanski 2024 MD Harford MadLax D D3 St Marys (MD)
Cameron Fewster 2024 AB Central Michigan Scotland A NAIA Indiana Tech
Andrew Pozo 2024 FL St Andrews FL Crabs/Brothers G D1 Drexel
Nico Nassar 2024 IL New Trier TRUE M D1 Fairfield
Jack Woynarski 2024 ON Hill Academy Evolve D D1 Manhattan
Johnny Kunz 2024 MI Brother Rice Juiced Cherries A D1 St Josephs (PA)
Andrew Zawaideh 2024 MI Brother Rice Dominate LSM D1 Detroit Mercy
Brendan Bedell 2024 NC Holly Springs Salty Dawgs LSM D2 Barton
Zachary Hulbert 2024 BC Claremont School 1 Team BC M D2 Alabama-Huntsville
Keegan Charupoom 2024 CA Stevenson School M D2 Concordia-Irvine
Andrew Cooper 2024 NY East Islip M D2 Florida Southern
Nolan Hartl 2024 MI Forest Hills Central Juiced Cherries M D2 Rockhurst
Parker Erwin 2024 NY Victor G D3 Greensboro
Devin Holder 2024 OH St Ignatius Cleveland Burning River G D3 John Carroll
Jack Stehlik 2024 OR Hood River TRUE G D3 Merchant Marine
Hikaru Matzen 2024 MI Jackson G D3 Albion
Aiden Chappell 2024 MI Jackson D D3 Albion
Jamie Thomson 2024 BC Other Pro Caliber D D2 Tusculum
Brady Nugent 2024 NY Greece United Grizzly D D3 Alfred State
Brayden Feeney 2024 NY Smithtown East Tenacious Turtles D D3 Coast Guard
Jake Kaplan 2024 NY Ardsley Team 91 D D3 Cortland
Tyler Ritter 2024 NY Smithtown East M D3 Maritime
Carter Wegman 2024 NY Aquinas Institute M D3 Nazareth
Alex Garrow 2024 NY Wayne Central M D3 Nazareth
Wyatt Ryckert 2024 CO Denver East Denver Elite M D3 St Lawrence
Connor Nizolek 2024 CT Williston Northampton M D3 Union
Caston Christman 2024 VA Maury LC M D3 Virginia Wesleyan
Jack Shay 2024 CT Daniel Hand M D3 Springfield
Angus Oliveira 2024 RI Portsmouth Abbey Piatelli D D3 Springfield
Anthony Polito 2024 NY Smithtown East D D3 Oswego
Tyler Hannah 2024 PA Marple Newtown D D3 Penn College
Nicholas McGowan 2024 MD Friends A D3 Penn College
Justin Diniz 2024 CA Stevenson School Trilogy A D3 Baldwin Wallace
Owen McNally 2024 MA Masconomet HGR A D3 Clark
Ian Erskine 2024 NY Pittsford 3D A D3 Clarkson
Noah Sutton 2024 PA Calvert Hall LRV A D3 Otterbein
Jacob Parenteau 2024 MA Nipmuc Regional Coyotes A D3 Roger Williams
Matt Tettemer 2024 MD Broadneck Sidewinders A D3 St Marys (MD)
Wyatt Werth 2024 NY Jordan-Elbridge A D3 Utica
Luke Shimko 2024 PA Allentown Central Catholic TRUE A D3 Widener
Gustavo Torres 2024 MI Flint Powers A Club Central Michigan
Sully Cox 2024 MI Swartz Creek M Club Central Michigan
Gabe Moline 2024 MI Concordia-Ann Arbor M Club Central Michigan
Kaden Gransden 2024 MI Bay City Western M Club Central Michigan
Wyatt Hanlon 2024 MI Farmington M Club Central Michigan
John Zsamboky 2024 NY Chaminade LI Team 91 M Club Florida
Quinn Mulcahy 2024 BC Other Burnaby Club Simon Fraser
Nick Mistler 2024 NY Patchogue-Medford LI Rush M D2 Adelphi
Mason Bregman 2024 NJ Massachusetts Leading Edge A D1 Ohio State
Shane O'Leary 2024 MA Massachusetts NE Twisters M D1 Ohio State
Vincent Trujillo 2024 MD Syracuse Annapolis Hawks M D1 Loyola (MD)
Parker Yearego 2024 MI Cleveland State Juiced Cherries/Great Lakes M D1 Jacksonville
Connor Theriault 2024 MA Brown Fighting Clams G D2 Tampa
Rocco Mareno 2024 NY Towson Albany Power/Orange Crush FO D1 Albany
Thomas Power 2024 CO Colorado College Denver Elite A D1 Dartmouth
Judge Murphy 2024 MA St Lawrence Laxachusetts A D1 Denver
KJ Delane 2024 NY Merrimack Express A D1 Fairfield
Christopher Patterson 2024 NY Hobart Predators A D1 Penn
Matthew Pepe 2024 NJ Bryant Tri-State A D1 Sacred Heart
Brian Russell 2024 NY Merrimack FLG A D1 Bryant
Sage Garito 2024 PA Franklin & Marshall Freedom G D1 Bryant
Richie Reid 2024 NJ St Johns (NY) Crusader M D1 Bryant
Nick Vance 2024 MD Denison M D1 Bryant
Robert McGee 2024 NY Penn State LI Legacy M D1 Stony Brook
Ethan Linsay 2024 WA Army West Point Seattle Starz/WC Starz/ADVNC A D1 Stony Brook
Luke Grayum 2024 PA Richmond Roughriders A D1 Duke
Chris Cusolito 2024 MA Providence NE Twisters M D1 Duke
Jackson Clay 2024 MI High Point Juiced Cherries M Club Central Michigan
Tom Vaughan 2024 MA Cabrini Boston LC M D1 Le Moyne
Benjamin Schuster 2024 MN Mount St Marys TRUE M D1 LIU
Jack Dowd 2024 FL Salisbury SweetLax M D1 Maryland
Ryder Ochoa 2024 CA St Johns (NY) WC Starz/SoCal Bulls M D1 Syracuse
Lachlan Korn 2024 OH Queens Haymakers M D2 Indianapolis
Tanner Hahm 2024 OR NJIT MadLax M D2 Indianapolis
Nash Perry 2024 GA VMI Team 18/Thunder LB3 A D2 Anderson (SC)
Kai Talley 2024 OR Hampton Pinnacle Aces/Chauncey Boys/Team 17 A D2 Newberry
Nick Floyd 2024 GA St Josephs (PA) Thunder LB3 G D2 Lenoir-Rhyne
Grant Catello 2024 VA Mount St Marys Blackwolf D D2 Tampa
Jesse Corser-James 2024 CO Stony Brook Denver Elite D D3 Chatham
James Van Metre 2024 IL Hofstra MW Express/Str8 G D3 Colorado College
Tyler Merchant 2024 FL Catholic FLC/3D G D3 Stevenson
Ian Leahey 2024 NY Le Moyne Salt Kings M D3 Geneseo
Bret Bergey 2024 PA High Point Brotherly Love M D3 Salisbury
Trent Lucovich 2024 PA St Johns (NY) Freedom M D3 Salisbury
Connor Herraiz 2024 NJ Cabrini Patriot A D3 Salisbury
Liam Burns 2024 NY Le Moyne Salt Kings A D3 Cortland
Grant Giunchi 2024 VA St Bonaventure VLC FO D3 Christopher Newport
Ryan Quinlan 2024 MA Massachusetts-Lowell Laxachusetts LSM D3 Western New England
Nick Santa Barbara 2024 NJ Hillsborough 2Knights D D3 Stockton
Finn McHugh 2024 CA University SF ADVNC A Club UC Berkeley
Harry Sorger 2024 NJ Verona Mad Dog A D3 Wooster
Matt Dore' 2024 CO Legend 6 Star M D1 VMI
Garvin Johnson 2024 TX Spire Academy TX Legacy M D2 Palm Beach Atlantic
Justin Melnyk 2024 AB St Francis Xavier AB ELEV8/Team AB D D2 Newberry
Henry Boss 2024 AB Other ELEV8 D D2 Lincoln Memorial
Alex Zarsky 2024 AB Other ELEV8/Team AB A D2 Florida Tech
Blake Hayden 2024 NY Northport Rebels A D3 New Paltz
Riley Alberts 2024 VA Broad Run Blackwolf/Cavalier A D2 Indianapolis
Matt Goff 2024 NJ Holy Spirit SJ Shamrocks A D2 Holy Family
Russell Bollinger 2024 AB Other ELEV8/Team AB A D3 RIT
Josh McCawley 2024 NY Horseheads D D3 Cortland
Andrew Carpenter 2024 NY Schuylerville D D3 Cobleskill
Dart Boudreau 2024 NH Milford D D3 Curry
Kieren Egan 2024 NY Fayetteville-Manlius D D3 Geneseo
Charlie Addonizio 2024 NY Fayetteville-Manlius Excelsior/Salty Dawgs M D3 Geneseo
Gregory Lempin 2024 NY Bay Shore Rush M D3 Coast Guard
Owen Deady 2024 NJ Pascack Valley Demolition M D3 Moravian
Sam Hall 2024 CT Darien M D3 Mount St Vincent
Cole Karst 2024 AB Other ELEV8 M D3 MSOE
Riley Elvidge 2024 WA North Creek M Club BYU
Thomas Hansen 2024 UT Brighton TRUE M Club BYU
Luke Squire 2024 UT American Fork TRUE M Club BYU
Carter Boix 2024 TX Prosper M Club BYU
Kamauri Zubar 2024 MD Cristo Rey Jesuit LSM D3 La Roche
Domenic Battistella 2024 PA Moon Area D D3 La Roche
Calvin Rowland 2024 NY Depew G D3 La Roche
Teddy Kerber 2024 NY Columbia Albany Stags FO D3 MCLA
Jude York 2024 NY Canandaigua D Club BYU
Isaac Bell 2024 VA McLean D Club BYU
Clark Pugh 2024 UT Lone Peak D Club BYU
Greyden Petersen 2024 UT Olympus Wasatch D Club BYU
Thatcher Swinton 2024 VA Herndon D Club BYU
Will Pendlebury 2024 VT Brattleboro Union M D3 MCLA
Brent Gillis 2024 KS Blue Valley Southwest D Club BYU
Kadin Jones 2024 PA Palmyra Rock D Club BYU
Ian Vest 2024 VA William Byrd Valley Select D Club Virginia Tech (D1)
Hayden Schuler 2024 NY Starpoint Team Buffalo G D3 MCLA
Evan Frier 2024 NY Williamsville North Team Buffalo D JUCO Genesee
Savino Bax 2024 NY Lockport Team Buffalo A D3 Alfred
Luca Ward 2024 NJ Holy Cross (MA) Tri-State A D1 Maryland
AJ Hernandez 2024 MD Navy Baltimore Crabs/Roughriders/Nation United D D1 Maryland
Brett Mallee 2024 PA Yale Big 4 HHH D D1 Villanova
Brooks Rhine 2024 CO Hobart 3D D D1 Richmond
Ethan Gyllenhaal 2024 PA Bucknell Big 4 HHH M D1 Richmond
Jack Kolbe 2024 NJ Merrimack NJLC M D1 Delaware
Kasey Mongillo 2024 CT Merrimack Team CT M D1 Rutgers
Noah Harrison 2024 PA Conestoga Valley iM3 M D3 Juniata
Hudson Greene 2024 VA Yorktown MadLax A D3 Bowdoin
Miles Mann 2024 IL St Ignatius Prep Second City/Team IL A D3 MIT
Colton Altimus 2024 ID Lake City CitySide/Team 18/Rebels A Club Boise State
Milo Kitchings 2024 OR Hood River A NAIA SCAD
Jonathon O'Bryant-Graves 2024 VA St Stephen-St Agnes M NAIA SCAD
Bailey Webb 2024 GA Walton D NAIA SCAD
Andres Arias 2024 NY Long Island Lutheran LI Express D NAIA SCAD
Antoine Campbell 2024 NY Stony Brook Urban Elite/Jamaica D Club Westcliff
Anwell Posadas 2024 CA Other Saddleback Stags G Club Westcliff
Miso Padilla 2024 CA Riverside Poly LSM Club Westcliff
Aiden Chan 2024 CA Clayton Valley Charter Titans M Club Westcliff
Andrew Pacheco 2024 CA Lakewood A Club Westcliff
Colton Short 2024 MD Bohemia Manor Watermen FO D3 Bridgewater
Ethan DiMaio 2024 MD Bohemia Manor D Club Williamson
Jack Casey 2024 CO Army West Point Mad Dog/Denver Elite D D1 Marquette
Eric Malever 2024 GA Maryland Thunder LB3 A D1 Duke
Matthew Keegan 2024 NY Binghamton LI Team 91 A D1 Maryland
Zack Goorno 2024 MA Bowdoin 3D M D1 Maryland
Will Stahl 2024 CA Holy Cross (MA) SoCal Express/WC Starz M D1 Dartmouth
Charles Balsamo 2024 NY Duke LI Express M D1 Virginia
Johnny Hackett 2024 IL Bryant Team One M D1 Virginia
Ryan Donnery 2024 NY Quinnipiac LI Sting/PrimeTime M D1 Ohio State
Jack Aimone 2024 NJ Rutgers Leading Edge M D1 Penn State
Colin Reilly 2024 NY North Carolina LI Legacy M D1 Stony Brook
Keaton Zavitz 2024 ON Ohio State Team ON M D1 St Josephs (PA)
Tyler Sandoval 2024 NY Princeton LI Express/FCA FO D1 Villanova
Luke Staudt 2024 NY Loyola (MD) SweetLax G D1 Johns Hopkins
Dan Donahue 2024 MA Union Fighting Clams G D1 Providence
Dominic Zingo 2024 MD Lynchburg Mavericks D D1 Jacksonville
Gavin Begonia 2024 ME Ohio State NH Tomahawks A D1 Massachusetts
Davis Lindsey 2024 NC Loyola (MD) Team Carolina A D2 Tampa
Joey Perri 2024 WI Harford Alpha/Amplify A D2 Lewis
Julian Businsky 2024 MD Davis & Elkins TRUE D D2 Wilmington (DE)
Beaux Wojciechowski 2024 CO Juniata Blue Label/Denver Elite M D3 Randolph-Macon
Jameson Steele 2024 ON Other Rock Stars/Edge A D1 High Point
Andrew McKenzie 2024 DE Wilmington Friends LSM D1 Richmond
Brandon Patterson 2024 VA Unity Reed G D2 Virginia State
Tyler Hrostowski 2024 NY Comsewogue LI Legacy FO D2 Belmont Abbey
Ryan Pedro 2024 NY Fairport Harvest M D2 D'Youville
Gavin Lee 2024 NY West Hempstead M D2 Post
Jamen Hacha 2024 IL Lincoln-Way TRUE M D2 Tiffin
Jeffrey Gomes 2024 MA Whitman-Hanson Hawks M D3 Endicott
Owen Ryan 2024 CT Bethel Dragons M D3 Hartwick
Tristan Soria 2024 CO Rangeview M Club Westcliff
Ethan McConnell 2024 NY General Brown Unity M D3 Oswego
Connor Stockton 2024 PA St Marks Brotherly Love M D3 Alvernia
Sean Jordan 2024 PA Council Rock South M D3 Alvernia
Jimmy Sparacio 2024 NY Monsignor Farrell Spartans A D3 Alvernia
Nicholas Winchell 2024 DE Wilmington Friends 302/Team 18 A D3 Hampden-Sydney
Noah Suchyna 2024 NY Lancaster Orange Crush A D3 Nazareth
Ryker McMurdle 2024 UT Big Lake/Princeton Northern UT A D3 Southern Virginia
Christian Whittle 2024 MA Monomoy Regional A D3 Dean College
Braeden Darling 2024 MA Monomoy Regional Kings D D3 Massachusetts-Boston
Thomas Fraser 2024 CT Fitch Groton D D3 Curry
Brennan Britten 2024 FL Lake Minneola Orlando LC/Scorpions D D3 Huntingdon
Jahmir Barber 2024 PA Hyde School Harlem G D3 Juniata
Tyler Maheshwari 2024 DE Wilmington Friends 302 D Club Wake Forest
Cody Kalkbrenner 2024 MN Hermantown/Proctor Stealth M Club St Thomas
Quenten Polkowski 2024 NY Marcellus TRUE G D3 MCLA
Johnny Harding 2024 NY McQuaid Jesuit A D1 Hobart
Ryan Dunstan 2024 CT EO Smith CT Valley M D3 Maine Maritime
Simon Wojcik 2024 NY St Francis Performax M D3 Lycoming
Sam Burns 2024 OH Ohio State TRUE M D1 Boston University
Nathan Committee 2024 NJ Bellarmine NJLC D D1 Mount St Marys
Jack Smith 2024 MD Randolph-Macon PLC A D1 Mount St Marys
Jeb Brenfleck 2024 PA Penn State Big 4 HHH A D1 High Point
Fulton Bayman 2024 GA Notre Dame Thunder LB3 A D1 Georgetown
Bryce Ford 2024 NY Fairfield PrimeTime A D1 Maryland
Ethan Barnard 2024 MA Bowdoin Fighting Clams FO D1 Rutgers
Mason Adams 2024 NC Myers Park FO D2 Catawba
Mason Wright 2024 IN Hamilton Southeastern Project MO M D2 Indianapolis
Parker Leitelt 2024 OH Lebanon Dayton Lightning M D3 Capital
Carlo Adams 2024 TN West-Bearden TNLax M D3 Illinois Wesleyan
Zachary Lifton 2024 CA Other M D3 Ohio Wesleyan
Aidan McDonnell 2024 PA Upper Merion Black Bear/HEADstrong M D3 Widener
Tyler Bast 2024 IN Hamilton Southeastern M D3 Wittenberg
Brody Carlson 2024 IN Hamilton Southeastern LSM D3 DePauw
Burke Wittmers 2024 MN Robbinsdale Armstrong MN Chill LSM D3 MSOE
Carson Forte 2024 OH Lebanon Headlines LSM D3 Muskingum
Jameson Murray 2024 SC James Island Charter SweetLax G D3 Brevard
Ryan Gatto 2024 TX Episcopal Houston Dirty Birds G D3 Elmhurst
Noah Goslee 2024 PA Ridley Delco D D3 Stevenson
Garrett Field 2024 WA Stanwood Cityside D D3 Transylvania
Coby Bentley 2024 CO Legend M Club Utah Valley
Quaadir Durden 2024 PA Pennington School Harlem FO D3 Wooster
Tobi Aina 2024 OH Cincinnati Hills Christian TRUE LSM D3 Wooster
Manzili Denis 2024 OH University School Cleveland LSM D3 Wooster
Gavin McCabe 2024 NH Bow NH Tomahawks M D1 Holy Cross (MA)
Cooper Joyce 2024 ON Everest Academy Edge M D2 Mercyhurst
James Coromilas 2024 NY St John Baptist Tenacious Turtles D D2 Molloy
Cameron Bassett 2024 NH Hopkinton NH Tomahawks D D3 Dickinson
Joshua Segura 2024 FL Barron Collier Old Bay LSM D3 Calvin
Mateo Trimble 2024 VT Hanover M D3 Lake Forest
Carson Tucker 2024 NH Laconia 4Leaf M D3 Lasell
Zachary Seward 2024 VA Colonial Forge TRUE M D3 Virginia Wesleyan
Davaughn Smith-Vorrice 2024 CO Rangeview G Lawrence
Cody Santomassimo 2024 NH Pinkerton Academy 4Leaf M Club Central Florida
Will Byrne 2024 CT Bowdoin Express/CT Chargers A D1 Michigan
DJ Dixon 2024 MI Wesleyan Juiced Cherries M D1 Michigan
Drew Kessenich 2024 WI Detroit Mercy UNRL/East Wave M D1 Jacksonville
Russell Maher 2024 NY Johns Hopkins LI Express M D1 NJIT
Patrick Hackler 2024 NY Yale Team United/Orange Crush/FCA M D1 Johns Hopkins
John McKee 2024 VA Dickinson MadLax/Amped FO D1 Johns Hopkins
Jonathan Singer 2024 NY Ursinus Swarm G D1 Hofstra
Jeff Douglas 2024 NJ Ursinus Patriot D D1 Canisius
Daniel Besheer 2024 KS Lindenwood MW Top Gun D D2 Rockhurst
Andrew Roe 2024 AZ Lindenwood AZ Starz/Outlaws/WC Starz M D3 Salisbury
Ryan Christensen 2024 NJ St Thomas Aquinas NJLC A D3 Western Connecticut
Carson Cheek 2024 OH Lakota West Headlines FO D1 Cleveland State
Sam McNeely 2024 TX Prosper 3D/Sentry M D1 Detroit Mercy
Conner Stevens 2024 TX Prosper UNRL/Sentry M D1 Detroit Mercy
Will Militello 2024 FL IMG Academy-White LI Sting LSM D1 Hofstra
Keller Holmes 2024 TX Highland Park Sentry D D1 Jacksonville
Zachary Tucker 2024 ON Kiski Prep Evolve/Toronto Beaches/Team ON D D1 Robert Morris
Luis Gonzalez 2024 NC Cape Fear Academy Nationals A D1 Robert Morris
Tyler Mosca 2024 NC Northern Guilford NC Fusion A D1 Manhattan
Aidan Hughe 2024 NY Smithtown East LI Legacy A D2 Anderson (SC)
Giancarlo Pecorale 2024 NY Smithtown East LI Legacy/Team 24 A D2 Lewis
Connor Kruse 2024 NC Hillsborough Orange Hilltoppers A D2 Lenoir-Rhyne
Ethan Palma 2024 CT Masuk Team CT A D2 St Rose
Bryan Ramsey 2024 OH St Edward Resolute A D2 Walsh
Landon Christiansen 2024 FL Dwyer D D2 Adams State
Kade Sizer 2024 NC Wakefield Team 91 D D2 Barton
Jacob Fell-Ranshaw 2024 NC Topsail FCA D D2 Barton
Kevin Vieth 2024 WI Kettle Moraine Alpha D D2 Bentley
Nico Yates 2024 VA Nansemond-Suffolk Academy LSM D2 Embry-Riddle
David Turnbull 2024 MD Linganore Team MD LSM D2 Limestone
Tucker Levinson 2024 MD Linganore Team MD/3D G D2 North Greenville
Frank Pagliaro 2024 WV Fairmont M D2 Davis & Elkins
Nathan Willey 2024 NC Mountain Island Charter Patriots M D2 Mars Hill
Michael Howkins 2024 FL Holy Trinity Episcopal FL Crabs M D2 Montevallo
Marley Straker 2024 GA Etowah ATL Kings M D2 Montevallo
Alex Gaetano 2024 CT North Haven Team CT M D2 Newberry
Carston Disher 2024 BC Other ELEV8 M D2 Newberry
Jack McCallum 2024 TX Highland Park Sentry M D2 Rollins
Wade Harvey 2024 NC Hough Carolina Miners M D2 Westminster (UT)
Luke Taylor 2024 CT South Windsor Rip It/Team CT M D2 Young Harris
Ty Shields 2024 PA Upper St Clair Low & Away FO D2 St Leo
Austin Brandenburg 2024 OH Beavercreek TRUE FO D2 Tiffin
Lukas Ryan 2024 DE Salesianum School Brotherly Love D D2 Tampa
Cole Knipper 2024 KY Covington Catholic D D2 Thomas More
Jonathan Ghazala 2024 KY Covington Catholic D D2 Thomas More
Nathan Groves 2024 MD Linganore Team MD D D3 Bridgewater
Christian Akins 2024 OH Westerville South Blackjack D D3 Capital
Carter Romero 2024 LA St Thomas More Motier/Voodoo D D3 Centenary (LA)
Bryce Morin 2024 NY Bethlehem Central Albany Power D D3 Coast Guard
Antonio Cortes 2024 NY William Floyd D D3 Marywood
Quinn Green 2024 DE Wilmington Friends Brotherly Love/302 D D3 Middlebury
Patrick Cook 2024 NJ Arthur L Johnson NJ Thunder D D3 Montclair State
Ilias Carillo 2024 NC Topsail Cape Fear Shamrocks D D3 Pfeiffer
Shane Smith 2024 VA Falls Church Nova D D3 Randolph
Jake Horsman 2024 RI North Kingstown D D3 Salve Regina
Carson Frisbie 2024 NY Wallkill Reign D D3 SUNY Poly
Shamus Edlund 2024 NY Westhill D D3 Utica
Mykel McGill 2024 NC Terry Sanford D D3 William Peace
Alex Reaves 2024 OH Cincinnati CDS D D3 Mount St Joseph
Cort McKinney 2024 OH Oak Hills D D3 Mount St Joseph
Carmine Mandile 2024 IL Jacobs D D3 Edgewood
Gunnar Jacobson 2024 MN Sartell/Sauk Rapids M D3 Edgewood
Erick Orellana-Reyes 2024 VA Mount Vernon M D3 Bethany
Ethan Galvan 2024 NJ Brick Township M D3 Bryn Athyn
Matthew Kriney 2024 PA Pennridge Bucks Select M D3 Muhlenberg
Kaleb Lyons 2024 OH Fairfield Headlines M D3 Muskingum
Brad Mirkovich 2024 KY Hardin County M D3 Norwich
Michael Ahlstedt 2024 NY Lakeland-Panas M D3 Plattsburgh
Nolan Zaby 2024 TX John Paul II UNRL M D3 Southwestern
Cal Stewart 2024 TX Lake Travis Southstar/UNRL M D3 Southwestern
Rocco Curatola 2024 NY Tottenville M D3 Trine
Riley Mullins 2024 VA St Christophers DC Express M D3 Hampden-Sydney
McGuire Boyd 2024 VA St Christophers DC Express/Richmond Hawks D D3 Hampden-Sydney
Michael Green 2024 NC North Brunswick Cape Fear Shamrocks FO D3 Hampden-Sydney
Robert Ball 2024 NY William Floyd LI Legacy FO D3 Farmingdale State
Ian Reynolds 2024 NY Queensbury ADK FO D3 Hartford
Rowan Gada 2024 CT Waterford Team CT FO D3 Western Connecticut
Jayden Bonner 2024 NY William Floyd A D3 Western Connecticut
Frankie Fanelli 2024 PA Pennridge Team 11 A D3 Eastern
Eli Gomes 2024 CT Foran Team CT A D3 Plymouth State
Dominic Oakes 2024 CT St Paul Catholic Team CT A D3 St Joseph (CT)
Anthony Bell 2024 CT Wolcott Team CT M D3 St Joseph (CT)
Ryan Goehner 2024 DE Delmar Chaos M D3 Virginia Wesleyan
Adeoluwa Adeyemo 2024 MD St Vincent Pallotti TRUE D D3 Virginia Wesleyan
Thomas DeHaes 2024 CT South Windsor Team CT LSM D3 Gordon
Alden Cathey 2024 NC Hillsborough Orange Hilltoppers LSM D3 Arcadia
Jasen Bender 2024 BC New Westminster LSM D3 Messiah
Zack Magarelli 2024 NY Lakeland-Panas LSM D3 Eastern Connecticut
Zain Crumedy 2024 TX Greenhill MadLax/Sentry LSM D3 Elmhurst
Conner Balletto 2024 CT Daniel Hand Team CT LSM D3 Western New England
Luke Crystal 2024 TX Prosper Sentry LSM D3 Hendrix
Zachary Cox 2024 TX Flower Mound Sentry M D3 Hendrix
Christopher Nolder 2024 NC Willow Spring M D3 Methodist
Joshua Crabtree 2024 NC Hillsborough Orange Cape Fear Shamrocks M D3 Methodist
Cole Sentivany 2024 NC Marvin Ridge D D3 Methodist
Joseph Furtado 2024 CA Canyon D D3 Piedmont
Tristin Robles 2024 NC Topsail Cape Fear Shamrocks LSM D3 Piedmont
Ty Sadowy 2024 OH St Johns Jesuit PLG G D3 Heidelberg
Cory Hemberger 2024 PA Neshaminy G D3 Neumann
John Allen 2024 TX Highland Park TX Nationals G D3 Ohio Wesleyan
Kaleb Belle 2024 NC Cape Fear Academy Hilltoppers G D3 Drew
Zach Novak 2024 NY Bethlehem Central TRUE G D3 New Paltz
Aidan Rosenzweig 2024 NJ East Brunswick Mad Dog G Club Virginia Tech (D1)
McKay Ketchum 2024 CA Newport Harbor D Club Chapman
Dillon Diprospero 2024 CT Daniel Hand Team CT D Club Connecticut
Kai Sherwood 2024 OR Hillsboro A Club Western Oregon
Kai Gowen 2024 UT Cedar A Club Utah Tech
Max Pellet 2024 UT Cedar LSM Club Southern Utah
Grayson Breinholt 2024 UT Canyon View M Club Southern Utah
Emmett Somers 2024 OH Hoover North Canton Burning River M Club Georgia Tech
Andrew Taylor 2024 PA Sanford School Freedom M Club Georgia Tech
Braddock Jones 2024 TX Prosper Sentry M Club TCU
Nik Aeinechian 2024 GA Sprayberry M NAIA Reinhardt
Lane Kallhoff 2024 NE Lincoln M NAIA Midland
John Filbert 2024 NE Lincoln M NAIA Midland
Caleb Butler 2024 NE Millard West M NAIA Midland
Trip Baker 2024 WY Butte Treasure State D NAIA Midland
David Christensen 2024 NE Millard West Northland D NAIA Midland
Cameron Teem 2024 NE Papillion-La Vista A NAIA Midland
Tanner Jamison 2024 SD Black Hills LC Shock A NAIA Midland
Reece Rath 2024 OH Bowling Green PLG A NAIA UM-Dearborn
Daniel Acosta 2024 CA Valencia Santa Clarita G NAIA UM-Dearborn
Gabriel De La Paz 2024 IL Huntley Yeti M NAIA UM-Dearborn
Ricky Miller 2024 CA Great Oak Rockslide M NAIA Siena Heights
Alex Scarborough 2024 OH Perrysburg Black Swamp/PLG G NAIA Siena Heights
Israel Amajioyi 2024 MD Delmar G JUCO Tompkins-Cortland
Erik Coleman 2024 NY Pleasantville Team 91 M D3 Cortland
Gage Wimmer 2024 IN Chesterton East Ave A JUCO DuPage
Tanner Polep 2024 IL McHenry Yeti A JUCO DuPage
Adrien Shor Perrier 2024 MO Clayton STL Samurai M JUCO DuPage
Josue Perdomo 2024 NJ East Side Newark FO D2 Caldwell
Carter Linkletter 2024 AB Christchurch Mustang Starz/Evolve D D2 American International
Austin Hardesty 2024 MD Westminster Gonzo A D2 Belmont Abbey
Nathan Traud 2024 PA Bethel Park 79ers G D2 Davis & Elkins
Casey Garcia 2024 CA Canyon Saddleback Stags M D2 Dominican (CA)
Joshua Friedman 2024 NJ Jackson Liberty NJLC M D2 Embry-Riddle
Braydon Goddard 2024 NY Saratoga Springs Albany Power M D3 Castleton
Shane Vadney 2024 NY Fairport D D3 Alfred State
Reagan Alexander 2024 NY Genesee D D3 Brockport
Kaarthik Kommineni 2024 NY Guilderland D D3 Ithaca
Aidan Lundgren 2024 CA Vista Murrieta Saddleback Stags/Rockslide D D3 Marietta
Liam Waite 2024 NY Colonie Central FO D3 Canton
Drew Fleury 2024 NH Merrimack 4Leaf A D3 Norwich
Michael Campbell 2024 MD Damascus Black Knights A JUCO Anne Arundel
Roderick Pecore 2024 WI Pacelli United Team WI/Sconnie M JUCO Onondaga
Alex Whitback 2024 ID Idaho Falls Snake River M NAIA Clarke
Cameron Rudis 2024 CA Murrieta Mesa Rockslide M Club College of Idaho
Wyatt Neu 2024 WA Enumclaw Ranier M Club College of Idaho
Hunter Duran 2024 ID Emmett TRUE A Club College of Idaho
Xavier Street 2024 OR Oregon City G Club College of Idaho
Cayden Scott 2024 ID Pocatello Watchmen G Club College of Idaho
Boston Brandt 2024 CA Vintage G Club College of Idaho
Rory Donica 2024 WA Union NW Rippers D Club College of Idaho
Lanson Drain 2024 ID Idaho Falls Treasure State D Club College of Idaho
Chris Niemann 2024 ID Idaho Falls Wave Riders D Club College of Idaho
Benjamin Milroy 2024 CA Yorba Linda D Club College of Idaho
Eiren Fox 2024 CA Yorba Linda Mutts M Club Cal State San Marcos
Aiden Maher 2024 CA Aliso Niguel Saddleback Stags D Club Colorado
Nathan Perkins 2024 CA Aliso Niguel Saddleback Stags A Club Arizona State
Henry Cadieux 2024 CA JSerra Catholic SoCal Express G Club Montana State
Ivan Martinez 2024 CA Crean Lutheran Saddleback Stags FO Club Chapman
Braydon Goddard 2024 NY Saratoga Springs Albany Power M D3 Castleton
Liam Waite 2024 NY Colonie Central FO D3 Canton
Mason Ridgway 2024 OH New Albany LSM D3 Capital
Michael Gianforcaro 2024 PA Princeton Dukes G D1 North Carolina
Pace Billings 2024 CO Princeton 3D LSM D1 Michigan
Lukas Stanat 2024 NY Princeton Harvest M D1 Michigan
Joseph Juengerkes 2024 NY Princeton LI Legacy M D1 Rutgers
Paul Weathington 2024 GA Princeton Thunder LB3 M D1 Duke
Noah Armitage 2024 BC Stony Brook Seattle Starz M D1 Maryland
Jesse James 2024 CO Stony Brook Denver Elite D D3 Chatham
Yosef Ngowe 2024 MA Lindenwood HGR/Uganda M D2 Rollins
Kessler Cox 2024 PA Radnor NXT A D1 Villanova
Cody Coleman 2024 NY Rush-Henrietta Harvest A D2 Roberts Wesleyan
Ben Skiles 2024 PA Peters Township 79ers G D2 Franklin Pierce
Ty Scheckenbach 2024 CO Lindenwood Denver Elite D D2 Flagler
Michael Hendrickson 2024 NY Lynbrook SouthShore M D2 Adelphi
Will Beck 2024 NJ Hun School Blue Star M D2 Lynn
Sean-Michael Payton 2024 NY Riverhead M D2 Molloy
Bobby Soper 2024 PA Ridley Delco M D3 Eastern
Michael LoBosco 2024 NY Bethpage M D3 Hartwick
Cole Davis 2024 NY Brockport Central M D3 Keuka
Mitchell Wise 2024 NY Hilton A D3 Keuka
Luke O'Connell 2024 CO Air Academy Bolts A D3 Hope
Daniel Hickling 2024 MD Perryville G D3 Delaware Valley
Flynn Kayajan 2024 MA Cape Cod Academy Aces G D3 Salve Regina
Nicholas Nicastro 2024 NY Northport True Blue D D3 Geneseo
Lucas Drake 2024 NY Valley Central D D3 Plattsburgh
Logan Drake 2024 NY Valley Central D D3 Plattsburgh
Ryland Young 2024 OR Corvallis Team OR D D3 Transylvania
David Gladd 2024 MI Divine Child D Club Grand Valley State
Nico Boccabella 2024 SC Wando Charleston Elite LSM Club Clemson
Beau Blaesing 2024 CO Denver South 6 Star M Club Montana State
Cameron Washington 2024 NV Spanish Springs Sacramento Aces A NAIA St Ambrose
Ryan Duncan 2024 VA Lafayette Bandits A D2 Lenoir-Rhyne
Jack Monfort 2024 NY Yale LI Express M D1 Johns Hopkins
Aiden Blake 2024 NJ Cornell Big 4 HHH M D1 Duke
Spencer Wirtheim 2024 NY Cornell Orange Crush A D1 North Carolina
Nick Dupuis 2024 VA Stony Brook Blackwolf A D1 North Carolina
Cory Capri 2024 NY Yale LI Team 91 A D1 Delaware
James Earls 2024 VA Robinson Blackwolf D D1 Rutgers
Jeffrey Jordan 2024 TX Bishop Lynch UNRL M D1 Hampton
Gregory Thomas 2024 OH Jackson Massillon Burning River M D1 Robert Morris
Bryce Wylie 2024 NY Bethpage LI Legacy M D2 Pace
Sawyer King 2024 NC Wake Forest TRUE A D2 Barton
Max Anderson 2024 MN Prior Lake Team MN A D2 Lewis
Jack Thorpe 2024 GA South Forsyth A D2 Montevallo
Braden Nerone 2024 OK Jenks Impulse A D2 Wingate
Michael Dixon 2024 FL Leon Silverbacks FO D2 Belmont Abbey
Cullen O'Leary 2024 MN Eagan Team MN LSM D2 Rockhurst
Cadel Velazquez 2024 WA Wenatchee Seattle Starz LSM D2 Dominican (CA)
Julius Burris 2024 CA Chaparral SoCal Devils D D2 Dominican (CA)
Kayden Tapp 2024 ON Vandermont Academy Toronto Rock D D2 Newberry
Jonah Tuohy 2024 SC Carolina Forest Cottonmouths D D2 Tiffin
Kong Jia Tang 2024 KY Cooper D D2 Thomas More
Ben Dixon 2024 KY Cooper G D2 Thomas More
Luke Moriarty 2024 VA Kettle Run Hammers G D2 Walsh
Billy Draper 2024 VA Dominion Top Caliber/Team VA G D3 Lake Forest
Maximillian Moran 2024 CA San Ramon Valley NJLC G D3 Cortland
Colton Hornquist 2024 NY Eden/North Collins Orange Crush A D3 Cortland
Connor Montgomery 2024 WV University School Morgantown 79ers A D3 Illinois Tech
Carson Pesce 2024 NY Monroe-Woodbury A D3 Sage
Cadigan Viens 2024 PA Selinsgrove Rip It A D3 St Joseph (CT)
Luca Kimball 2024 MD St Pauls TRUE A D3 St Marys (MD)
Charlie Blevins 2024 VA Powhatan Richmond Hawks A D3 St Vincent
Drew Mazzocco 2024 VA Riverside Cavalier A D3 Vassar
Alex Burbank 2024 CT St Joseph Trumbull Piatelli A D3 Western Connecticut
Roman DeCenzo 2024 NJ Christian Brothers Mad Dog A D3 Penn College
Daniel Kaliszak 2024 PA Susquehannock HLC FO D3 Penn College
Nate Harris 2024 NJ Passaic County Tech Evolution M D3 Delhi
Nicholas D'Alessandro 2024 PA Devon Prep Black Bear M D3 Hampden-Sydney
Philip Pedicone 2024 IL Jacobs M D3 Kalamazoo
Noah Hewitt 2024 NC West Brunswick M D3 Methodist
Ronan Hatcher 2024 WA Gonzaga Prep M D3 MSOE
Xavier Huber 2024 NY Tottenville Pirates M D3 Trine
Vincent Pantano 2024 NY Tottenville Pirates A D3 Trine
Broderick Hobbs 2024 TX Dallas Jesuit Iron Horse M D3 York
Peyton Lloyd 2024 VA Atlee M D3 Randolph-Macon
Sam Jackson 2024 TN Hillsboro Sonic D D3 Randolph-Macon
Kyle Wright 2024 NY Homer Coldbrook D D3 Alfred
Marco DeBernardo 2024 PA Upper Dublin NXT D D3 DeSales
Edward McCusker 2024 GA Starrs Mill Shred Thread D D3 Huntingdon
Jacob Washington 2024 NY Frederick Douglass Harlem D D3 New Paltz
Alex Arno 2024 MD Fallston D Pitt-Bradford
Owen Karantonis 2024 MD Fallston LRV D D3 Salisbury
Tristan Simmons 2024 TX Frisco UNRL D D3 Southwestern
Max Barrett 2024 MA Monomoy Regional Kings D D3 U of New England
Cuauhteizcalli Rivera 2024 CO Rangeview D D3 Cornell College
Mason Bliss 2024 CO Rangeview D D3 Hiram
Keith Jones 2024 CO Rangeview M NAIA Indiana Tech
Darin Dagadu 2024 CO Rangeview D NAIA Siena Heights
Jayshawn Bruce-Albert 2024 CA Hyde School Harlem M NAIA Siena Heights
Nick Hause 2024 KS Mill Valley MW Top Gun LSM NAIA Ottawa
Joey Zink 2024 NY Huntington Team Huntington FO NAIA Keiser
Ryan Beach 2024 CA Rancho Bernardo Westside FO Club Chapman
Philip Ryan Shugart 2024 NC Forsyth Country Day NC Fusion G Club Chapman
Leo Sowinski 2024 NY Long Island Lutheran Shore2Shore G Club Pittsburgh
Noah Nienhouse 2024 ID Bishop Kelly TRUE M Club College of Idaho
Alek Crone 2024 OH Westerville South M Club Purdue
Shane Alba 2024 FL Sarasota HS FL Crabs D Club South Florida
Luke Fisher 2024 CO Kent Denver Legends A Club Stanford
Michael Chies 2024 PA Emmaus TRUE LSM D3 Kean
Austin Rich 2024 TX Boerne Champion A Club Oklahoma
Liam Rogers 2024 NY Hamburg Team Buffalo LSM D3 Cortland
TJ McCann 2024 NY Hamburg A D3 Cortland
Alex Burbank 2024 CT St Joseph Trumbull None A D3 Western Connecticut
Charlie Schutta 2024 NJ Ocean City SouthShore A D3 Skidmore
Drew Mazzocco 2024 VA Riverside Cavalier A D3 Vassar
Graham Blake 2024 CA Harvard 3D A D1 Duke
Greg Campisi 2024 NY Harvard LI Team 91 LSM D1 Notre Dame
Andrew O'Berry 2024 VA Harvard Next Level M D1 North Carolina
Michael Grace 2024 ON RIT Burlington D D1 Syracuse
Joe Filocamo 2024 NY Island Trees Shore2Shore M D1 LIU
Mitch Savali 2024 NY Mepham LSM D1 NJIT
Owen Carmon 2024 FL Forest D D2 Catawba
Cody Movius 2024 GA Lakeside-Evans FCA/Patriots D D2 Flagler
Parks Painter 2024 TN Memphis University School LI Sting D D2 Lenoir-Rhyne
Cooper Turner 2024 GA Harrison ATL Kings D D2 North Greenville
Mason Compton 2024 CO Fruita Monument ADVNC A D2 Dominican (CA)
Collin Shell 2024 TN Dobyns Bennett-Kingsport TNLax A Emory & Henry
Luke Mowrer 2024 FL Lakeland HS A D2 Florida Tech
Wyatt Novak 2024 CO Thompson Valley Team 91 A D2 William Jewell
Tom Cardi 2024 PA Conwell Egan TRUE A D3 Arcadia
Hunter Gray 2024 PA South-Western Gonzo A D3 Bridgewater
Max Gevorkyan 2024 MI Grand Rapids Catholic Central TRUE A D3 Calvin
Jackson Knutson 2024 MN Roseville MN Loons A D3 Concordia-Wisconsin
Ben Merena 2024 MA St Johns Prep Danvers 3D A D3 Endicott
Douglas Weinmann 2024 MD Boys Latin LRV A D3 Grove City
Adam Scala 2024 NH Pinkerton Academy 4Leaf A D3 Keene State
Ryan Danso 2024 NY Northfield Mt Hermon A D3 Western New England
Shea Gonynor 2024 MA Lunenburg NE Oaks A D3 Plymouth State
Gabriel Bonessi 2024 CT Foran Team CT G D3 Plymouth State
Andrew Danowski 2024 NY Bay Shore LI Rush A D3 Scranton
David Kelly 2024 NJ Glen Ridge FO D3 Scranton
Logan Rolles 2024 PA Crestwood Freedom FO D3 Elizabethtown
Camden Streifel 2024 ME Windham ME Mussels LSM D3 Wentworth
Carson Coleman 2024 NY Monsignor Farrell Spartans M D3 Alvernia
Benjamin Meighan 2024 NY Floral Park Knights M D3 Marywood
Shelton Denson 2024 GA Jackson M D3 Oglethorpe
Micah Dunsmoor 2024 NH Bishop Guertin NH Tomahawks M D3 RPI
Daniel Curran 2024 IL Jacobs M D3 Spalding
Cole Vollero 2024 PA Franklin Regional 79ers/TRUE M D3 St Vincent
Marshall Rice 2024 MA Boston College HS Laxachusetts M D3 Trinity
Owen Rose 2024 PA Haverford HS NXT M D3 Nazareth
Andrew Murphy 2024 NY Canandaigua Harvest D D3 Nazareth
Calvin Pendergast 2024 MA Lincoln-Sudbury Regional D D3 Salve Regina
Peter Rossi 2024 MA Lincoln-Sudbury Regional D D3 Union
Charlie Barker 2024 MI Salem G D3 Heidelberg
Andrew Potter 2024 NY Horseheads Gaffer Elite/Big Horn G D3 Illinois Tech
Ian Fletcher 2024 NH Bedford NH Tomahawks G D3 Lasell
Justin White 2024 PA Pine Richland Nitro G D3 Muskingum
Joseph Fox 2024 MD South Hagerstown Key City G JUCO Howard (MD)
Aaron Herdt 2024 ID Pocatello A JUCO Anne Arundel
Tristan Giesbrecht 2024 ID Pocatello Treasure State M JUCO Anne Arundel
Karson Cook 2024 ID Pocatello M Club College of Idaho
Alex Studebaker 2024 ID Boise TRUE M Club Arizona (D1)
Cooper Vitale 2024 AZ Scottsdale CaliGold/SoCal Bulls M Club Arizona (D1)
Noah Stewart 2024 KY DuPont Manual L4 M Club Georgia Tech
Teagan Slenk 2024 MI Zeeland M Club Grand Valley State
Caleb Buskey 2024 NH Hanover M Club Montana
Owen Graves 2024 WA Wenatchee M Club Montana
Ethan McCarty 2024 WA Sumner M Club Montana
Isaac Fuller 2024 MN Mounds View FO Club Montana
Hudson Weber 2024 MD Friends HLC A Club Montana
Bryan Jordan 2024 CA Vista Murrieta A Club Montana
Mason Conant 2024 CA Oak Ridge D Club Montana
Austin Rybak 2024 MI Walled Lake Western TRUE D Club Central Michigan
Danyel Aaron 2024 CA Rio Americano D Club Indiana
Tyler Thill 2024 MN Farmington UNRL D Club Minnesota
Braeden Janette 2024 MI Ortonville Brandon Cash Cows D Club Western Michigan
Cameron Romano 2024 FL Wellington Ninja LSM NAIA Keiser
Jalen Mathis 2024 MI Edison M NAIA Siena Heights
Logan Sakir 2024 NJ Hawthorne NJ Riot M D2 Caldwell
Jason Rus 2024 OH Chardon Force A D3 Westminster (PA)
Jaret Paglio 2024 OH Chardon Force D NAIA Reinhardt
Ethan Kmieske 2024 OH Lakota East Headlines A D2 Walsh
Tyler Epatein 2024 OH Lakota East Headlines M D2 Walsh
Jack Howard 2024 MA Highland Burning River A D2 Tiffin
Matthew Konareski 2024 CT Guilford CT Sharks M D3 Western New England
Ian Bengson 2024 IL Geneva Yeti FO JUCO DuPage
Thomas Olszewski 2024 IL Conant D JUCO DuPage
Brecken Overweg 2024 MI Zeeland TRUE FO D3 Hope
Nate Borman 2024 OH Summit CDS A D2 Walsh
Aiden Evans 2024 OH Westerville South Black Jack A D3 Marietta
Nate Richardson 2024 OH Delaware Hayes TRUE A D3 Dubuque
Carson Bellin 2024 WI Pacelli United Central WI A D3 Dubuque
Sebastian Lopez-Morales 2024 MD Magruder M D3 Dubuque
Logan Ehle 2024 WI Waunakee LSM D3 Dubuque
George Insley 2024 MD Boys Latin Baltimore Crabs A D1 Richmond
Maguire Link 2024 OH Hilliard Darby Haymakers M D1 Robert Morris
Zander Adkins 2024 NC Athens Drive Hilltoppers M D2 Catawba
Ryan Lee 2024 CA Castaic Saddleback Stags/Wise Guys M D2 Dominican (CA)
Coltan Tagg 2024 AB Other ELEV8 M D2 Florida Southern
Alex Headley 2024 PA Ridley Delco M D3 Eastern
Nolan Brown 2024 PA Owen J Roberts Roughriders/Freedom M D3 Grove City
Connor Smith 2024 OH Granville Blue Ace M D3 Muskingum
Clayton Habben 2024 KS Mill Valley KC Gladiators M D3 Wittenberg
Sean Landis 2024 PA Souderton M D3 Albright
Seth Grossman 2024 PA Souderton Black Bear M D3 Stevenson
Ben Fadden 2024 PA Souderton D D3 Bryn Athyn
Ryan Rothenberger 2024 PA Souderton Black Bear D D3 Delaware Valley
Emerson Goering 2024 PA Souderton Mesa LSM D3 Messiah
Lou Chicatelli 2024 NY Niskayuna Albany Power LSM D3 Vassar
Elliiott Rhoton 2024 OH Granville Blue Ace A D3 Capital
Maxwell Biondi 2024 RI Vermont Academy A D3 Clark
Brett Rick 2024 OH Buckeye Valley A D3 Marietta
Jack Mattson 2024 MA Nipmuc Regional Seven Hills A D3 Nichols
Brandon Sanchez 2024 NY Tappan Zee Team 91 G D3 Marywood
John Patles 2024 NH Londonderry 4Leaf D D3 Drew
Brach Hollis 2024 OH Newark D D3 Heidelberg
Aiden Jackson 2024 NJ Ramapo Brotherhood D D3 Widener
Trent Luptak 2024 OH Dublin Scioto D NAIA Mount Vernon Nazarene
Jaace Puttin 2024 OH Xenia M NAIA Mount Vernon Nazarene
Sebastian Jordan 2024 OH Loveland G NAIA Mount Vernon Nazarene
Vaughn Hawkins 2024 OH Bishop Fenwick G NAIA Mount Vernon Nazarene
Colton McKee 2024 OH Big Walnut Haymakers FO NAIA Mount Vernon Nazarene
McKaden Thomas 2024 OH Johnstown A NAIA Mount Vernon Nazarene
Yasiel Sihombing 2024 FL Bartow A NAIA Montreat
Sam Hoenstine 2024 FL Foundation Academy A NAIA Tennessee Wesleyan
Alex McAlister 2024 ON Other Edge D NAIA Siena Heights
Evan Moore 2024 FL Foundation Academy D D2 Tusculum
Noah Bobadilla 2024 CA Castaic G Club Moorpark
Chris Totonis 2024 CT Southington 3D LSM D3 Oberlin
Declan Cavanaugh 2024 NJ Columbia Patriot D D3 Wheaton
Jaxon Specht 2024 PA Chartiers Valley M D3 Washington & Jefferson
Joseph Switzer 2024 CA Foothill Santa Ana Socal Express M D2 Concordia-Irvine
Luke Sewell 2024 CA Foothill Santa Ana Socal Express M D2 Concordia-Irvine
Jack O'Hora 2024 PA Bayard Rustin Mesa A D3 Scranton
Gavin Seaman 2024 PA Bayard Rustin Brotherly Love D D1 Monmouth
Alex Sharma 2024 OH St Xavier Cincinnati Headlines M D3 DePauw
Zander Adkins 2024 NC Athens Drive Hilltoppers M D2 Catawba
Trent Luptak 2024 OH Dublin Scioto D NAIA Mount Vernon Nazarene
Noah Byers-King 2024 VA Hylton A D1 Hampton
Edward Gillespie 2024 MD Gunston School Brotherly Love/302 D D1 Maryland
JD Anderson 2024 MA St Andrews RI Bulldogs LSM D2 Rollins
Tony Pucci 2024 CA Northgate M D2 Concordia-Irvine
Quinn Sutton 2024 BC Royal Bay M D2 Seton Hill
Mateo Polanco 2024 CA Bella Vista ADVNC A D2 Dominican (CA)
Jayden Thomas 2024 BC Nanaimo A D2 Tusculum
Alejandro Masferrer 2024 FL Columbus Catholic A D3 Catholic
Michael Coleman 2024 IN North Central D D3 Anderson (IN)
Carter Wahlroth 2024 ON Neil McNeil Evolve D Lawrence
Joseph Keller 2024 PA Southern Lehigh Rhinos D D3 Marywood
Wyatt Silverman 2024 NY Horace Mann M D3 Haverford
LaCarlton Oby 2024 TX St Marks TX Nationals M D3 Methodist
Matthew Mohan 2024 PA Archbishop Wood M D3 Neumann
Jax Lou 2024 VA Georgetown Prep Mad Dog FO D3 Washington & Lee
Ayden Schuyler 2024 AZ Perry Silverbacks/AZ Starz G Club Arizona (D1)
James Ponicki 2024 IL Oak Park-River Forest Lax School/East Ave A Club Colorado State
Dominic Santiago 2024 CA Livermore ADVNC A Club Sonoma State
Ridge Trimble 2024 MD Calvert Cannons D D3 Ohio Northern
William Duncan 2024 OH Pickerington Central Resolute M D2 Tiffin
Elijah Buggs 2024 OH Pickerington Central Haymakers D D3 Otterbein
Aaron Tichonoff 2024 FL Lake Mary SweetLax /FLC M D2 Montevallo
Colin Huckabay 2024 LA Loyola Shreveport FTK FO D3 Piedmont
Noah Reynolds 2024 IN Noblesville TRUE FO D3 Ohio Northern
Brady Vette 2024 MI Harper Creek Bandits M D3 Ohio Northern
Xavier Jankord 2024 NY Shenendehowa D D3 Ohio Northern
Alex Wirth 2024 IA West Des Moines Iowa Central/ICE LAX G NAIA St Ambrose
Drew Swanson 2024 IA West Des Moines Iowa Central/ICE LAX LSM NAIA William Penn
Reed Martin 2024 MO Francis Howell Gold Rush D NAIA Benedictine (KS)
Patrick Donohue 2024 GA Evans Augusta Patriots LSM D2 Shorter
Patrick Sippel 2024 NY Orchard Park Performax A D3 John Carroll
Jack McLaughlin 2024 NY Amherst Performax A D3 New Paltz
Jack Kane 2024 PA St Joseph Collegiate Buffalo Lax/Perfomax A D3 Maritime
Rhett Krieger 2024 NY East Aurora Performax FO D3 Alfred
Will Krause 2024 NY Buffalo City Honors Performax M D3 Purchase
Joshua Neeley 2024 NY Williamsville South Performax A D2 Belmont Abbey
Lee Krotee 2024 CT Bolles FL Crabs/Express M D1 Air Force
Brendan Wright 2024 NC Kiski Prep Evolve/Team ON M D1 Mount St Marys
Lad Harper 2024 FL Ponte Vedra Next Level/Team South FO D1 St Bonaventure
Cooper Walker 2024 NC East Forsyth Fusion A D2 Catawba
Jacob Feeney 2024 NJ Eastern Regional Blue Star/Jersey Express A D2 Holy Family
Seamus Hart 2024 PA Father Judge Rhinos M D2 Holy Family
Caleb Mims 2024 TN Dobyns Bennett-Kingsport M Emory & Henry
Michael Wyman 2024 VA Hylton GoBig D Emory & Henry
John Kundrat 2024 ON Hill Academy D D2 Florida Tech
Ben Mcilhargey 2024 BC Vandermont Academy Pro Caliber D D2 Limestone
Tomas Carr 2024 PA Upper Moreland Team 11 D D2 Mercy
Frankie Sebold 2024 PA Upper Moreland TRUE LSM D2 Chestnut Hill
Kayden Colbert 2024 GA Riverwood Team 91 LSM D2 Virginia State
Fritz Whalen 2024 GA Buford Team 91 M D2 Lewis
Colin Scalise 2024 OH Thomas Worthington M D2 Thomas More
Robert Farrar 2024 FL Lake Minneola M D2 Wheeling
Walker Williams 2024 NY New Hartford ADK G D3 MSOE
Frederick Giovanelli 2024 NY Hicksville G D3 Berry
Cuinn O'Keefe 2024 IL IMG National TRUE D D3 Berry
Trevor Murray 2024 MD Anne Arundel Patriot A D3 Oneonta
Carter Cassidy 2024 NC Cannon School Team 91 A D3 DePauw
Cole Palmer 2024 GA Mount Vernon Presbyterian Team 91 A D3 Hampden-Sydney
Parker Song 2024 GA Darlington A D3 Oglethorpe
Riley Pierce 2024 AL Vestavia Hills Team 91 A D3 MIT
Liam Gibbons 2024 NC Cannon School Carolina Miners D D3 MIT
Gabe Gannelli 2024 PA Hampton 79ers D D3 Mount Union
Thomas Arthur 2024 MA Weymouth Hawks D D3 Nichols
Max Davis 2024 VA Jefferson Forest Valley Select D D3 Virginia Wesleyan
John Enoch 2024 MD Tuscarora Rebels D D3 Virginia Wesleyan
Cleveland Lemus 2024 VA Wakefield HS Fierce Nation M NAIA St Ambrose
Jay Tannehill 2024 CA Bonita Vista Mad Dog/San Diego Seals M Club San Diego State
Kyle Marshall 2024 VA Hayfield TRUE M D3 Mary Washington
Bryce Goodsite 2024 OH Westerville North PLG D D3 Ohio Northern
Jacob Verbanic 2024 NY Tully-Fabius-Pompey Cold Brook FO D3 Ohio Northern
Griffin Bartos 2024 PA Norwin Iron City/TRUE A D3 Ohio Northern
Cooper Mulligan 2024 OH Bishop Fenwick Headlines M D3 Ohio Northern
Noah Chomout 2024 TX Dripping Springs LSM D3 Ohio Northern
Blake Berry 2024 CA San Juan Hills RoughRiders LSM Club Arizona Christian
Austin Mejia 2024 CA King Saddleback Stags M Club Arizona Christian
Ricci Ankton 2024 TX Rockwall Iron Horse M D2 Quincy
Nick Sauline 2024 OH Pickerington Central Haymakers M D3 Ohio Wesleyan
Gavin Flattery 2024 IA Waukee A D3 Dubuque
Gavin Waddell 2024 OR Wilsonville NW Rippers A Club Arizona Christian
Joseph Geeslin 2024 VA Justice TRUE D D3 Wooster
Trey Cohron 2024 GA North Gwinnett Team 91 G D2 Young Harris
Johnny Lafleur 2024 ON Other Hardcor/Team ON D D2 D'Youville
Luke Marascio 2024 NJ Rumson-Fair Haven Blue Star FO D3 Denison
Dominic Ziccardi 2024 NY Kings Park G D2 Embry-Riddle
Ryder Bonser 2024 TX Smithson Valley UNRL A D3 Coast Guard
Billy Bair 2024 PA Ridley Delco/Dukes D D3 Eastern
Cody Musser 2024 CA West Hills Socal Devils D Club Arizona Christian
Brody Champion 2024 CA Crean Lutheran Saddleback Stags A D2 Concordia-Irvine
Nico Lancetti 2024 CA Tilton School LSM D1 Utah
Benjamin Weber 2024 CO Chatfield Team 91 LSM D2 Westminster (UT)
Gavin Gil 2024 GA Evans Patriots D D2 Young Harris
Carter Gras 2024 IL Antioch Lax School/Rotten Apples G D2 Limestone
Noah Pressman 2024 IL IMG National TRUE FO D2 Lynn
Christopher Fleming 2024 GA Calvary Day M D2 Coker
Chase Pacenta 2024 CO Columbine 6 Star M D2 Dominican (CA)
Owen Scott 2024 AL Vestavia Hills M D2 Lenoir-Rhyne
Ryan Tolbert 2024 IL Antioch M D3 Edgewood
Ryan Hanrahan 2024 IL Antioch Lax School D D3 Edgewood
Liam McCummings 2024 NY Hotchkiss School LI Express D D3 MIT
Ryder Spiers 2024 VA First Colonial Tidewater Patriots D D3 Norwich
Mack Tripp 2024 NH Manchester Memorial-Central NH Tomahawks D D3 Salem State
Jack Holway 2024 IL Antioch Lax School A D3 Albion
Greyson Quaintance 2024 OR Sunset Classics A D3 Illinois Wesleyan
George Varcarolis 2024 NJ St Joseph Metuchen A D3 Kean
Keegan Russo 2024 NH Kingswood 4Leaf A D3 Thomas
Blake Bowman 2024 NC East Forsyth M D3 Guilford
Charles Clune 2024 CT Wilton M D3 Rhodes
Elijah Walters 2024 CT Fitch Groton Shoreline M D3 Western Connecticut
Karson Cutler 2024 ID Pocatello Bandits M Club College of Idaho
Cayne Duranceau 2024 NC Wesleyan School 336/Fusion M Club NC State
Zerek Zelmanski 2024 FL Celebration A Club Florida
Jonathan DeBastiani 2024 WV Morgantown Mountain State D D3 Allegheny
Gabe Ganelli 2024 PA Hampton D D3 Mount Union
Kyle Gallagher 2024 NY Lakeland-Panas Rebels M D3 Clarkson
Brayden Monastero 2024 NY Queensbury Upstate Rebels D D3 Rivier
Mason Schultz 2024 MA North Middlesex NH Tomahawks A D3 Rivier
Raymond Lynch 2024 MA Pittsfield NE Oaks M D3 Rivier
Tyler Zehr 2024 NY Queensbury Upstate Rebels M D3 Rivier
Jake Lydon 2024 MA Central Catholic NE Twisters G D3 Rivier
Braiden Neuls 2024 AB Other Mustang Starz G D3 Averett
Jon Brennan 2024 NJ Eastern Regional Jersey Express LSM D3 Stevenson
Maddox Coelho 2024 TX Allen UNRL D D3 Virginia Wesleyan
Liam Williams 2024 NY Mepham ICON A Club Coastal Carolina
Carter Hall 2024 CT Brunswick School Eclipse D D1 Boston University
Karson Seth 2024 PA La Salle College Dukes LSM D1 Hampton
Tyler Daley 2024 NY Westminster School Harlem M D1 Cleveland State
Alexander Sotirhos 2024 CT Deerfield Academy Eclipse M D1 Georgetown
Oscar Woloson 2024 MD Taft School FCA M D1 Harvard
Matthew Hanley 2024 NY Archbishop Stepinac Team 91 M D1 Mount St Marys
Watt Muir 2024 TX Deerfield Academy UNRL A D1 Denver
Chris Clancy 2024 CT New Hampton School 3D A D1 St Josephs (PA)
Isaiah Lattanzio 2024 NY South Fork Unified LI Legacy A D2 Flagler
Cooper Leonard 2024 TN Maryville Bulldogs A D2 Young Harris
Logan Sucevic 2024 MI Rochester Adams D Northwood
Tim Bengston 2024 MA Tabor Academy M D2 Assumption
Nolan Macomber 2024 MA Plymouth North Buzzards M D3 Curry
Michael Mondiello 2024 NY Manhasset LI Team 91 M D3 MIT
Jack Bennett 2024 MI Port Huron United D D3 Albion
Ryan Lord 2024 CT Loomis Chaffee School 2Way D D3 Colby
Henry Trimpi 2024 NH Kimball Union Academy 4Leaf D D3 Endicott
Bodey Goertzen 2024 MN East Ridge Team MN D D3 Illinois Tech
Alex Gitsis 2024 NY Churchville-Chili D D3 Keuka
Nick Gitsis 2024 NY Churchville-Chili A D3 Keuka
Colin Hulett 2024 MA Duxbury EMass Hawks/TRUE A D3 Haverford
Zachary Scott 2024 NY West Babylon A D3 Purchase
Sam DeGrappo 2024 ME Milton Academy 4Leaf A D3 Oberlin
Charles Raymond 2024 NY Westminster School 3D D D3 Oberlin
Drew Knight 2024 PA Westminster School D D3 St Lawrence
Will Maag 2024 VA Harford Top Caliber D D3 Salisbury
Colin Fohner 2024 MD Harford Coastal G D3 Salisbury
Aidan O'Connor 2024 PA Ursinus Team 91/White Rose G D3 Salisbury
Nathan Hoffman 2024 MA Hingham Kings G D3 Swarthmore
Isaac Moses 2024 MI Lake Shore G NAIA Indiana Tech
Griffin Baaki 2024 MI Howell Dominate D NAIA Indiana Tech
RJ Hicks 2024 MI Farmington FO NAIA Lawrence Tech
Andrew Halushka 2024 MI Rochester Stoney Creek A NAIA Lawrence Tech
Corey Holmes 2024 MI Spring Lake West Side A NAIA Aquinas
Houston Coble-Trotter 2024 SC Woodmont Upstate Carolina A NAIA Montreat
Chase Robinson 2024 MI Grand Haven West Side A Club Grand Valley State
Hudson Hensley 2024 MI Rockford TRUE G Club Grand Valley State
Cooper Vandyke 2024 MI Mattawan Bandits D Club Grand Valley State
Madden Flanders 2024 MI Mona Shores West Side D Club Western Michigan
Garrett Clark 2024 MI Fenton M Club Central Michigan
Seamus Carney 2024 NM Duke City LC Legends D JUCO Harford
Liam Conley 2024 MA Marthas Vineyard Kings M D3 Rivier
Gabe Laconte 2024 NC Havelock Red Devil/Carolina National M D3 Pfeiffer
Maxwell Perkins 2024 TX Clear Springs Iron Horse M D3 Merchant Marine
Jacob Briggs 2024 FL Land O Lakes TRUE G D3 Berry
Nik Aeinehchian 2024 GA Sprayberry Dirty Birds/Kings M NAIA Reinhardt
Nolan Wingert 2024 WI Oconomowoc Badger Prime D JUCO DuPage
Joe Maduzia 2024 IL South Elgin Yeti LSM JUCO DuPage
Aslan Fenelon 2024 IN Chesterton East Ave D JUCO DuPage
Isaiah Garcia 2024 IL McHenry Yeti M JUCO DuPage
Cole Copersmet 2024 IL Huntley Yeti M JUCO DuPage
Brady Menne 2024 MN Rogers Grey Duck M JUCO DuPage
Miles Kempski 2024 DE Archmere Academy Rippin' Rope M D1 Massachusetts-Lowell
Kelly Jackson 2024 OH Pickerington North Haymakers M D1 NJIT
Ansen Park 2024 MD Towson Koopers D D1 Mount St Marys
Roman Baranello 2024 NC Holly Springs TRUE G D2 Mount Olive
Nolan Ledwith 2024 CA Live Oak Alcatraz Outlaws LSM D2 Concordia-Irvine
Alex Gilbertson 2024 MN Eastview/Apple Valley TRUE M D2 Indianapolis
Eli Backer 2024 CO Arapahoe Team 91 M D2 Maryville
Eli Baffone 2024 DE Tatnall School Brotherly Love M D2 Palm Beach Atlantic
Anthony Vitale 2024 PA Dallas Black Knights/NEPA M D2 Roberts Wesleyan
Danny Garcia 2024 PA West Chester Henderson M D2 Tiffin
Jase Macaulay 2024 ON Other RedBlacks A D2 Thomas More
Oscar Kokke 2024 IL Lake Forest HS Team One A D3 DePauw
Jack Condon 2024 NH Timberlane Houlagan/HGR A D3 Lasell
Tatum Clipp 2024 NY Bellport Rebels A D3 Plattsburgh
Branden Yost 2024 MD Einstein TRUE G D3 Lebanon Valley
Skeet Hine 2024 MD Boys Latin TRUE/Koopers G D3 Washington College
Jared Van Cor 2024 MA Haverhill HGR LSM D3 Nichols
Alex Johns 2024 NJ Jefferson Township Jersey Thunder D D3 Alvernia
Joey Fiallos 2024 MA Perkiomen School Harlem D D3 Clark
Harrison Simms 2024 TX St Stephens UNRL D D3 Haverford
Jake Bicking 2024 NJ Brick Memorial D D3 Moravian
Tyler Henn 2024 PA Perkiomen Valley Blak Widow D D3 Penn College
Frank Lynch 2024 PA Plymouth-Whitemarsh Black Bear D D3 Penn College
Logan Farney 2024 NY Webster Thomas 3D D D3 Stevens
Marco Brid 2024 PA Kennett Fusion M D3 Arcadia
Evan Neiswanger 2024 IN Center Grove TRUE M D3 Wabash
Garrett Thomson 2024 FL Lake Minneola M NAIA Montreat
Tyler Brown 2024 IN Westfield TRUE D JUCO DuPage
Mason Shubkagel 2024 KS Olathe East Crossfire D NAIA Taylor
Nathan Marshall 2024 KS Olathe East D Club Drury
Landen Kruse 2024 KS Olathe East MW Top Gun/Gladiators M D3 Trine
Jack Conley 2024 KS Olathe East A D3 Hendrix
Harry Milligan 2024 KS Olathe East A NAIA Benedictine (KS)
Noah Falcon 2024 GA Fellowship Christian Shred Thread M D2 Limestone
Dominic Zuniga 2024 CA Palisades Charter Mint A D3 MIT
Joseph Sonner 2024 CA St Francis-La Canada Mint / Ronin M D2 Dominican (CA)
Ben Keens 2024 NY Christian Brothers Albany SweetLax G D3 Clarkson
Drake Erisman 2024 MD Chesapeake AA Prostart FO D3 St Marys (MD)
Nathan Kruger 2024 MD Chesapeake AA Sidewinders D D3 Mary Washington
Jackson Lane 2024 OH Findlay M D3 Wittenberg
Ryan Lord 2024 TX Westwood UNRL A D3 York
Louden Hickman 2024 GA Fellowship Christian Team 8 D D2 Lenoir-Rhyne
Adam Kim 2024 CT Greenwich HS 2Way D D1 Quinnipiac
Harrison Hanley 2024 NY IMG National LI Team 91 A D2 Florida Southern
Jonah Brooking 2024 KY Henry Clay Commonwealth Kings A D2 Montevallo
Graydon Zarter 2024 GA Sequoyah M D2 Mount Olive
Liam Bucknell 2024 ON Hill Academy Team ON D D2 Newberry
Connor Sample 2024 PA Hershey LVLC D D3 Lebanon Valley
Benjamin Bradley 2024 CT King School Express D D3 RIT
Lucas Matelski 2024 MI Petoskey LSM D3 Baldwin Wallace
Bryce Kerrigan 2024 PA Coatesville Roughriders LSM D3 Chatham
Nicholas Capece 2024 NY Cicero-North Syracuse Cold Brook/TRUE M D3 Alfred
Logan Kranyak 2024 CT Cheshire HS M D3 Coast Guard
Landon LaGro 2024 SC Woodmont Upstate Carolina M NAIA Montreat
Blake Schlueter 2024 MO DeSmet Jesuit STL Samurai D D2 Maryville
Huck Campbell 2024 KY Trinity Louisville L4/Resolute A D3 Transylvania
Leelan Durham 2024 OH Granville Haymakers D D3 Capital
Paul Capozzi 2024 NJ Jackson Liberty NJLC A D2 Chestnut Hill
Hunter Takacs 2024 NJ Sparta TRUE A D2 St Thomas Aquinas
Matt Miller 2024 VA Tandem Friends G D2 Georgian Court
Aiden Walker 2024 ON Kiski Prep Evolve G D2 Post
Adam Goucher 2024 TX Rockwall Stickstar G D2 Tiffin
Sam O'Donnell 2024 PA Bishop Shanahan Roughriders LSM D2 Lynn
Kyler Godwin 2024 FL Oviedo TRUE/3D FO D2 Wingate
David Popp 2024 MA Natick M D3 Emmanuel (MA)
Blake Preston 2024 NY Webster Schroeder FCA M D3 Clarkson
Jacob Bennett 2024 NY Horseheads FCA D D3 Clarkson
Kenneth Aitken 2024 IN Zionsville MW Express/Indy Elite A D3 Hamilton
Owen Embley 2024 NJ Robbinsville Blue Star A D3 Susquehanna
Colin Willoe 2024 MA North Andover Freight Train A D3 Wheaton
Maddax Van Vliet 2024 NC Havelock G D3 William Peace
Aaron Tievy 2024 MD Damascus Black Knights G JUCO Anne Arundel
Javon Salazar 2024 GA Sequoyah D NAIA Indiana Tech
Adam Goucher 2024 TX Rockwall Stickstar G D2 Tiffin
Brady Pietruszka 2024 OH IMG National FL Crabs LSM D1 Le Moyne
Zach Gleason 2024 OH Loveland Resolute M D1 Detroit Mercy
Matthew Disalle 2024 OH St Francis De Sales - Toledo Resolute M D2 Indianapolis
Cross McKinney 2024 OH St Ignatius Cleveland Resolute M D2 Mars Hill
Logan Kline 2024 OH Hilliard Darby Haymakers D D2 Thomas More
Jacob Zura 2024 OH Poland Seminary Ultimate/224 D D2 Tiffin
Oliver Miller 2024 OH Green Resolute A D2 Tiffin
Andy Lopez 2024 OH Milford Resolute G D2 Malone
Josh Wade 2024 OH Granville Resolute G D3 John Carroll
Calvin Henthorne 2024 OH St Edward Resolute G D3 Marietta
Nick Degrandi 2024 KY Trinity Louisville Resolute G D3 Transylvania
Sam Neff 2024 KY Trinity Louisville Resolute LSM D3 Transylvania
Zach Marsden 2024 OH Springboro Resolute D D3 Aurora
Cole Lang 2024 OH Padua Franciscan Resolute D D3 Trine
Conor Luipold 2024 OH Highland Resolute M D3 Trine
Edyn Hauter 2024 OH Chardon Resolute M D3 Baldwin Wallace
Skyler Deaton 2024 OH Canal Winchester Resolute M D3 Muskingum
Neal Richie 2024 OH St Francis DeSales - Columbus Resolute M D3 St Vincent
Kyle Taylor 2024 OH Dublin Coffman Resolute/Haymakers M D3 Elmhurst
Brent Diehl 2024 OH Dublin Coffman Resolute M D3 Elmhurst
Jack Byard 2024 OH Hilliard Davidson Resolute M D3 Elmhurst
Henry Schenk 2024 OH Mentor Resolute M D3 Mount Union
Aiden Kraus 2024 OH Lebanon Resolute D D3 Mount Union
Aydin Hanchosky 2024 OH Avon Resolute FO D3 Wittenberg
Luke Brinser 2024 OH Grove City Resolute A D3 Otterbein
Garrett Reigelsperger 2024 OH Springboro Resolute A D3 Wilmington (OH)
Nick Snyder 2024 OH Chardon Resolute A NAIA Cumberlands
Christian Zdaiarski 2024 NJ Manalapan NJLC/Team 91 A D3 Arcadia
Michael Bonner 2024 NJ Manalapan Team 91/Mad Dog A D3 Montclair State
Max Garcia 2024 DE Alexis I du Pont Brotherly Love A D3 Ursinus
Tomas Shefrin 2024 VA Bishop Ireton Top Caliber/TRUE M D3 Illinois Tech
Lucas Betz 2024 CO Telluride Scorpions/10th Mountain M D2 Limestone
Ryder Russell 2024 GA River Ridge ATL Kings A D2 Montevallo
Aidan DiBari 2024 KY Cooper D Emory & Henry
Benson Stephens 2024 WA Kamiakin State Select D Club Boise State
Austin Stutz 2024 OH Upper Arlington M D1 VMI
Max Sigmund 2024 NJ Ridge NJ Riot G D3 Alfred
Carl Dagher 2024 GA Walton Thunder LB3 M Club Georgia Tech
Declan McMahon 2024 IL Oak Forest TRUE M D3 Carroll
Owen O'Hara 2024 NY Tappan Zee FO D3 Plattsburgh
Tyler DeBoer 2024 VT Mt Anthony Union ADK/NE Oaks A D2 St Michaels
Merrick Shumaker 2024 TN Collierville No Excuse D D2 Indianapolis
Ryan Brown 2024 TN Pope John Paul II Sonics/Team 18 M D2 Rockhurst
Conner Miller 2024 MI Troy M53 D Emory & Henry
Bradley McDiarmid 2024 MI Grand Ledge D Northwood
David Bagatta 2024 PA Hershey Team Lax/Team MD D D2 Walsh
Tyler Michael 2024 PA West York Team Lax A D2 Mount Olive
Will Bjork 2024 MI Rockford A D2 Davenport
Sean Kuzma 2024 MI Rockford M D2 Davenport
Quinn Matthews 2024 MD St Pauls Team Lax M D2 Limestone
Mason Winegar 2024 MI Zeeland Westside M D3 Adrian
Noah Carithers 2024 MI Holland West Ottawa Westside D D3 Adrian
Joe Alluri 2024 IL Warren Township TRUE D D3 Calvin
Nick Ciccone 2024 MI Farmington D D3 Heidelberg
Luke Schuemann 2024 MI Lakeview A D3 Albion
Jack Pecar 2024 MI Rochester Adams A D3 Muskingum
Aidan Kelly 2024 MA Kimball Union Academy Fighting Clams G D3 Drew
Gavin Bacchio 2024 NY St Peters Staten Island Spartans G D3 Mount St Vincent
Carson Yackey 2024 OH Cincinnati CDS TRUE/Shred Thread G D3 Ohio Northern
Ben Selle 2024 RI Bishop Hendricken Fighting Clams M D3 Roger Williams
Liam Teto 2024 MA Lawrence Academy Fighting Clams M D3 Skidmore
Jaidyn Wilkins 2024 PA West York Team Lax M D3 St Vincent
Kailen Stokely 2024 MI Lowell TRUE D NAIA Concordia-Ann Arbor
Aidan Strader 2024 MI Grand Blanc Omnia M D3 Adrian
Daniel Young 2024 MI Lake Shore 313 M NAIA Indiana Tech
Ben Vitkauskas 2024 MI Rockford M NAIA Siena Heights
Mathieu Champoux 2024 MI Farmington PLG/Detroit United A NAIA Lawrence Tech
Kaleb Fetter 2024 MI L'Anse Creuse FO NAIA Madonna
Kamari Kendrick 2024 MI Oxford FO Club Central Michigan
Noah Matice 2024 MI Port Huron United D Club Central Michigan
Graham Boonstra 2024 MI Lowell TRUE D Club Grand Valley State
Noah Plaskewicz 2024 MI Hudsonville Westside D Club Grand Valley State
Eric Cotner 2024 MI Mona Shores Westside M Club Grand Valley State
Hank Maddux 2024 DC Landon MadLax M Club SMU
Steele Maddux 2024 DC Landon MadLax A Club SMU
Alex Lacey 2024 MD Sherwood M D1 Hampton
Tyler Shanahan 2024 NY St Anthonys LI Legacy D D1 Sacred Heart
Santiago Figueroa 2024 FL West Broward Swamp Dogs/FLC/FL Crabs A D2 Wilmington (DE)
Will Gilfillan 2024 NJ Holmdel Tri-State A D3 Catholic
Boston Juliao 2024 TX Fort Worth CDS Chaos M D3 Berry
Henry Pangle 2024 GA Mill Creek Legacy D D3 Berry
Ford Hoon 2024 NC Heritage Team 91 D D3 Rhodes
Turner Anderson 2024 BC North Delta ProCaliber M D3 RIT
Nolan Clark 2024 MO Parkway West Gold Rush G Club Louisville Club
Nico Alvarez 2024 OH University School Cleveland Spiders/Burning River M D3 John Carroll
Ian Greenwell 2024 WI Bay Port Alpha D D1 Detroit Mercy
Logan McGill 2024 MD Broadneck Team Money/Team 18 A D1 Hampton
Daniel Bezrutchenko 2024 MA St Rose CT Valley FO D1 Merrimack
Aiden Hamilton 2024 GA Strong Rock Christian ATL South G D2 Coker
Kai Wasielewski 2024 MD Calvert Hall FCA M D2 Anderson (SC)
Robert McNamara 2024 FL Community School-Naples FLC M D2 Florida Tech
Jack White 2024 MD IMG National FL Crabs/LI Rush/Sting/TRUE D D2 Lenoir-Rhyne
Aiden LaRoche 2024 MA St Bernards Piranhas D D3 Anna Maria
Erik Wisnoski 2024 NY Gananda Central D D3 Potsdam
Shaun Costello 2024 MA New Hampton School Fighting Clams D D3 Skidmore
Giovanelli Frederick 2024 NY Hicksville Shore2Shore G D3 Berry
Hunter Cruson 2024 DE Smyrna SCYL G D3 Delaware Valley
Tyler Gabrielse 2024 WI Bay Port Alpha M D3 Berry
Cory Cummins 2024 NY Clarence FCA M D3 Lake Forest
Talon Osmun 2024 MI Mattawan Bandits M D3 Mount Union
Cole Bastian 2024 AZ Corona del Sol No Excuse M NAIA Cumberlands
Dominic Roehl 2024 MI Troy Athens 313 D NAIA Indiana Tech
Aiden Johnson 2024 MI De La Salle 313 A NAIA Indiana Tech
Hunter Sheffield 2024 FL Cardinal Mooney TRUE A New College
Mason Sheffield 2024 FL Cardinal Mooney TRUE D New College
Keegan Merrifield 2024 FL Manatee G NAIA Point
Jacob Ashley 2024 MD River Hill T25 G JUCO Howard (MD)
Colin Parker 2024 WV Spring Mills VLC G JUCO Essex
Jack Hurley 2024 MI St Clair Omnia M D2 Lake Erie
Grant Dupree 2024 SC Dutch Fork Trilogy M D2 Limestone
Mason Cage 2024 VA IMG National VLC D D2 Rollins
Jacob Scholz 2024 IN Evansville Memorial TRUE A D2 Lincoln Memorial
Josh Bertram 2024 MO St Louis University Jesuit STL Samauri A D2 William Jewell
Mark Veldhof 2024 MI Holland West Ottawa Westside A D3 Adrian
Evan Lyon 2024 PA North Allegheny Ultimate/CW A D3 RIT
Chris Sartain 2024 NC Jack Britt LSM D3 Methodist
Riston Niemeyer 2024 WA Sumner Cityside D D3 Southwestern
Killian Smith 2024 MO Christian Brothers STL Samauri M D3 Aurora
Reece Straley 2024 NE Millard West MW Top Gun M D3 Aurora
Keeton Lechtenberg 2024 SD Other M NAIA Midland
Austyn Roorda 2024 NE Papillion-La Vista A NAIA Midland
Yusef Mallad 2024 MI Canton Dominate A Club Michigan State (D1)
Bennett Breheny 2024 MO Vianney Marianist MW Top Guns/Project MO M Club Missouri
Creed McDonald 2024 OH Springboro Headlines M D1 Cleveland State
Ronin London 2024 BC Royal Bay Team BC M D1 Robert Morris
Eamon Tegenfeldt-Pfohman 2024 WA Vashon Island Seattle Starz M Lawrence
Jake Dumas 2024 NY Corning Gaffer Elite M D3 Marywood
Aidan Koster 2024 MA Reading Memorial NE Twisters M D3 Roger Williams
Keegan Slider 2024 VA Christchurch iM3 G D3 Randolph
Jordan Brooke 2024 MI Port Huron United LSM D3 Anderson (IN)
Stephen Mescan 2024 PA Seton LaSalle D D3 La Roche
Bennett Ewell 2024 MA Marshfield D D3 Massachusetts Maritime
Liam Finegan 2024 NJ Kingsway Regional SJ Shamrocks D D3 Susquehanna
Chase Maggs 2024 PA Wyomissing Blak Widow A D3 Susquehanna
Brandon Cash 2024 NJ Montville Township Evolution FO D3 Susquehanna
Noah Russ 2024 NJ Mount Olive Jersey Thunder FO D3 Stockton
Kaden Gunnare 2024 MN Shakopee Grey Duck FO D3 Dubuque
Sam Kline 2024 OR Sheldon D D2 Adams State
Malik Alzubi 2024 NJ Parsippany Hills/Parsippany Jersey Thunder D D2 Georgian Court
Leo Letta 2024 NY Albany Academy M D2 Lynn
Brodey Belle 2024 TN Dobyns Bennett-Kingsport Team Carolina/Summit G D2 Coker
Carter Oschman 2024 OH Copley Burning River M D3 Baldwin Wallace
Andrew Washall 2024 NY Wappingers Reign M D3 Cortland
Owen Kelly 2024 PA Delaware Valley TRUE M D3 Delaware Valley
Elias Chamoun 2024 NY Williamsville East Performax FO Club Duquesne Club
Lucas Craig 2024 NH Campbell NH Tomahawks FO D2 Anderson (SC)
Patrick Young 2024 DE Sanford School Slingshot D JUCO Delaware Tech
Ben McMullen 2024 ON St Andrews College Edge G D1 Towson
Luke Ewert 2024 CA Aliso Niguel Saddleback Stags M D1 Detroit Mercy
Braddock Kendrick 2024 CA Village Christian Brickhouse M D2 Concordia-Irvine
Kyle Ferguson 2024 CO ThunderRidge A D2 Adams State
Danny McNeill 2024 MA Buckingham B&N HGR LSM D2 St Anselm
Doug Landrum 2024 SC Greenville Team 18 D D2 Palm Beach Atlantic
Wilfredo Crispin 2024 NJ Somerville Tri-State FO D3 Kean
Drake Doubek 2024 IL Jacobs Yeti LSM D3 Illinois Tech
William Von Eyser 2024 IL Jacobs Yeti A D3 Illinois Tech
Nick Ferrari 2024 CT Farmington A D3 Roger Williams
Matthew Ruck 2024 CT Wethersfield Team CT A D3 Roger Williams
Max Vanderwiell 2024 IL Wheaton Academy TRUE A D3 DePauw
Evan Lee 2024 IL Wheaton Academy TRUE D D3 Messiah
Chase Corley 2024 NJ Clearview Regional SJ Shamrocks D D3 Washington College
Cole Foster 2024 GA Boyd Buchanan D NAIA Cumberlands
Ayden Davey 2024 MI L'Anse Creuse North 313 D NAIA UM-Dearborn
Javier Gonzalez 2024 IL De La Salle G NAIA St Ambrose
Jason Dean 2024 VA Brentsville Cannons G JUCO Howard (MD)
Parker Vigue 2024 CA Crean Lutheran Saddleback Stags A Club Arizona Christian
Cullen Lawry 2024 MA Salisbury School SweetLax/Piatelli A Iona
Wyatt Notch 2024 CA Saugus Saddleback Stags A D2 Dominican (CA)
Jaden Taylor 2024 NY Malverne-ER LI Express M D2 Virginia State
Noah Parrish 2024 VA Hylton Go Big D Emory & Henry
Dylan Tallon 2024 CO Grandview TRUE/Team 91 D D2 Limestone
Carmine Apuzzo 2024 NY West Babylon D D2 Molloy
Jimmy Conlon 2024 NJ Montville Township Evolution D D3 FDU-Florham
Brandon Theiss 2024 NC Ashley Cape Fear Shamrocks D D3 Pfeiffer
Ian Alexander 2024 VA Massaponax G D3 Averett
Arthur Chiaradonna 2024 MA Lynnfield Freight Train/Gorilla LSM D3 Salem State
Tracen Wagner 2024 UT Clearfield UT Hive M D3 Thomas
Cameron Pineda 2024 FL Columbus Catholic FL Crabs M D3 Tufts
Braylon Juszak 2024 MI Novi TRUE A D3 Westminster (PA)
Marshall Cisco 2024 GA North Paulding A NAIA Reinhardt
Caden Abbot 2024 GA Mill Creek Legacy M NAIA Cumberlands
Michael Hyde 2024 WA Issaquah Seattle Starz/Adrenaline M Club Oregon
Tremaine Bell 2024 FL Taravella RAW/Stealth M JUCO Howard (MD)
Jackson Eastep 2024 NJ East Brunswick Team Turnpike A D3 Juniata
Landon Clark 2024 TX IMG National TX Nationals/SweetLax/Iron Horse M D1 Bellarmine
Nate Duffy 2024 PA North Hills Ultimate M D2 Davis & Elkins
Declan Oliva 2024 NY Tappan Zee D D2 Felician
Knox Holston 2024 AL Spain Park Shred Thread/LG M D2 Young Harris
JC Proctor 2024 NC North Davidson 336 A D2 Young Harris
Dakota Ferguson 2024 NY Niagara Wheatfield Performax A D3 Sage
Thomas Gaudio 2024 NY Herricks Shore2Shore A D3 Vassar
Ben Backenstose 2024 PA Plymouth-Whitemarsh Black Bear M D3 Elizabethtown
Andrew Daigneault 2024 MA Brewster Academy Freight Train/Gorilla M D3 Roger Williams
Cameron Barber 2024 MI Bedford PLG M NAIA Madonna
Zachary Berwald 2024 MI Grosse Ile PLG FO NAIA UM-Dearborn
Sam Charboneau 2024 BC Blue Ridge School Fusion D D1 Hofstra
Brady McCormack 2024 MA Bridgton Academy HGR G D2 Assumption
Henry Kirt 2024 MN Wayzata MN Loons G D2 Rockhurst
Calvin Fenn 2024 WV Mountain State A D2 Davis & Elkins
Jake Corluka 2024 IL Andrew-Sandburg-Stagg Team IL/Second City A D2 Lewis
Sean Ryan 2024 IL Lakes Community Team IL A D2 Mercyhurst
Liam Wampler 2024 VA Cave Spring 460 M Emory & Henry
Seth Jenkins 2024 AR Salt County LC M D2 Shorter
Lucas Marschitz 2024 IL Naperville North East Ave M D2 Maryville
Owen Lundy 2024 BC Royal Bay D D2 Maryville
Dino Dicicco 2024 MI Dakota D D3 Adrian
Logan Ensign 2024 OH Strongsville Burning River D D3 Capital
Jack Wheeler 2024 NY Ward Melville Patriot D D3 Hartwick
Will Murphy 2024 IL Downers Grove East Ave D D3 MSOE
Sawyer Tarr 2024 GA Savannah Country Day Break Thru D D3 Vassar
Erik Selby 2024 IL Downers Grove East Ave/Team IL D D3 Elmhurst
Joe Latorre 2024 IL Andrew-Sandburg-Stagg East Ave/Team IL A D3 Elmhurst
Owen Makar 2024 PA South Fayette 79ers/Ultimate A D3 Baldwin Wallace
Nico Valentino 2024 IL Lane Tech East Ave A D3 Centre
Blake Reiger 2024 IL York East Ave/Team IL A D3 Roanoke
Brandon Evilsizer 2024 CO Rangeview FO D3 Cornell College
Drew Largen 2024 IL Marist East Ave/Team IL FO D3 Massachusetts-Boston
Griffin Starr 2024 MA Nantucket Penguins LSM D3 Massachusetts Maritime
Will Weinstein 2024 CO Cheyenne Mountain 3D/Scorpions M D3 Haverford
Aidan McIntyre 2024 IL St Rita East Ave M D3 Salve Regina
Giovanni Diddario 2024 PA Boyertown TRUE/Black Bear M D3 Stevenson
Eamon Sheehan 2024 CT Tolland Rip-It M D3 U of New England
Paxson Warnock 2024 PA Downingtown East Roughriders M D3 Washington College
William Crane 2024 NH Kingswood 4Leaf M D3 Wooster
Liam Liskey 2024 IN Crown Point East Ave G D3 Baldwin Wallace
Nolan O'Malley 2024 IL St Rita East Ave G D3 Concordia-Wisconsin
Kristian Freeman 2024 PA Chambersburg Rebels G D3 Juniata
Tyler Friend 2024 PA Red Land Team 18 G D3 St Vincent
Carter Braam 2024 MI Hudsonville Westside G NAIA Aquinas
Josh Espinosa 2024 NC Northern Guilford 336 G NAIA Montreat
Dennis Argueta 2024 NY Uniondale Rebels G NAIA Montreat
Matthew Hollenbaugh 2024 CA Saugus Wise Guys G NAIA William Penn
Harrison Strassler 2024 NY Ardsley Team 91 D Club Tulane
Sean Boyd 2024 IL St Louis University Jesuit STL Samurai A D1 Hampton
Ethan Williams 2024 ON Everest Academy Hardcor G D2 St Leo
Ian Evans 2024 PA Spring-Ford TRUE M D2 Florida Southern
Mark Scherger 2024 OH Findlay PLG M D3 Heidelberg
Alexander Daigneault 2024 MA Brewster Academy Freight Train M D3 Roger Williams
Xander Frey 2024 MD Winston Churchill DC Express/Team 18 A D3 Bates
Broder Conley 2024 GA Wesleyan School 3D A D3 Hampden-Sydney
Matthew Whittaker 2024 NJ Princeton Day School Blue Star/NJLC A D3 Vassar
Ryan Dolafi 2024 VA Stone Bridge G D3 Earlham
Brooks Pierce 2024 NV Reed Avalanche G D3 Earlham
Brady Flinders 2024 GA McEachern FO D3 Earlham
Edgar Klosi 2024 MA Westwood Penguins LSM D3 Curry
Isaiah Ward 2024 VA Massaponax D D3 Juniata
Graham Hickey 2024 MA Cushing Academy RI Bulldogs D D3 Massachusetts-Boston
Justin Dyson 2024 VA Westfield Team VA D D3 Southwestern
Matthew Mosey 2024 NJ Ocean Township NJLC D D3 Wilkes
Michael Rider 2024 MI Hudsonville Westside A NAIA Cumberlands
Anthony Mills 2024 WA Enumclaw WA United D Club Chapman
Cooper Warner 2024 TX Frisco UNRL D Club Chapman
Brandon Knock 2024 MN Mound Westonka TC Select M Club St Thomas
Kyle Winter 2024 MI Lake Orion Omnia A Club Grand Valley State
Andrew Parker 2024 MI Lake Orion Omnia M D1 Detroit Mercy
Adam Kyler 2024 NY Niagara Wheatfield M D2 D'Youville
Matthew O'Donnell 2024 MA Cardinal Spellman Laxachusetts M D2 St Michaels
Mitch May 2024 TX Clear Springs TRUE M D3 Maine Maritime
Colby Smith 2024 MA Nauset Kings M D3 Massachusetts Maritime
Brendan Rosher 2024 MA Bridgewater-Raynham FO D3 Massachusetts Maritime
James Sullivan 2024 MA Scituate A D3 Massachusetts Maritime
Teddy Lynch 2024 MA North Quincy Co-op Womps A D3 Massachusetts Maritime
Aaron Mickiewicz 2024 CT East Catholic Freight Train A D3 Clark
Payne Swenson 2024 NC Seaforth Red Devil A D3 Greensboro
Evan Dow 2024 NH Bishop Brady Houligans D D3 Salem State
Nicky Fortis 2024 NJ Absegami HEADstrong D D2 Chestnut Hill
Evan DeMarco 2024 CT Newington CT Valley D D2 Embry-Riddle
Todd Egan 2024 MA South Shore RVT A D2 Chowan
Ethan Conover 2024 CO Cherokee Trail Denver Elite A D1 Detroit Mercy
Nolan Harris 2024 OH Centerville Velocity LSM D2 Davis & Elkins
Benjamin Padgett 2024 FL All Saints Academy G D2 Embry-Riddle
Aaron DiGiorgio 2024 MA Braintree Hawks G D2 Tiffin
Jaxson Roy 2024 BC New Westminster Fusion/CitySide M D2 Dominican (CA)
Koen Burdette 2024 MD Tuscarora Team MD M D2 Lincoln Memorial
Aiden Fera 2024 ON Everest Academy Evolve M D2 Mars Hill
Grayson Collins 2024 TN Dobyns Bennett-Kingsport Kingsport Tribe M D2 Tusculum
Michael Karabinchak 2024 NJ St Joseph Metuchen Upper Level